קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה

לאחר קבלת כל האישורים הנדרשים אישרה מועצת העיר עפולה הטבה מיוחדת לאזרחים הבכירים (הוותיקים) בדמות "תו-זהב" שיאפשר חנייה חינם בכל רחבי העיר.

עברתם את גיל 67? בעיריית עפולה החליטו להעניק לתושבי העיר הוותיקים את "תו זהב" שיאפשר לתושבים הוותיקים או כפי שראש העיר אבי אלקבץ מעדיף לכנות אותם "התושבים הבכירים" לחנות בחינם בכל רחבי העיר. החנייה תתאפשר כמובן באזורים המורשים לכך ובהתאם לקריטריונים לקבלת התו הכוללים תושבים שעברו את גיל 67 ובבעלותם רכב.

את ההטבה הייחודית שתלווה החל מהשבוע בקמפיין פרסום משעשע אישרה מועצת העיר לאחר שבמחלקת הפיקוח קיבלו את כל האישורים הנדרשים שכללו בין היתר ביצוע שינוים טכניים באפליקציית תווי החניה באתר העירייה. מנהל מחלקת הפיקוח, יהודה כהן, אמר השבוע שניתן להפיק תו אחד לכל תושב שיהיה תקף למשך שנה שלמה באמצעות אתר האינטרנט. עוד ציין כהן כי המחלקה בראשותו תסייע בהפקת תו לתושבים לכל אותם אנשים שאינם מסוגלים לבצע זאת באתר העירייה בטלפון 04-6484230 או בקבלת קהל בימים א' ו-ד' בין השעות 08:30 עד 12:30 במשרדי אגף שפ"ע.

יש לציין כי מתחילת הקדנציה ביצעו בעיריית עפולה מספר שינויים הקשורים לחינות ברחבי העיר כאשר המרכזית שבהם הייתה הכשרת מגרש חנייה ציבורי במרכז העיר ובו עשרות מקומות חנייה ללא עלות. צעד חשוב נוסף היה צמצום אזורי אדום-לבן והפיכתם לחניות מורשות בתשלום ושלא בתשלום וכן הליך הורדת תו חנייה שנתי לתושב ממחיר של 60 שקל לשנה למחיר של 30 שקלים בשנה.

קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here