אירוע כנס היריון ולידה
יח"צ.

מוכנה לרגע הגדול? כנס היריון ולידה השני יתקיים בעפולה עם מתנות והפתעות ליולדות הטריות.

מתכוננת לרגע המרגש של הלידה? עיריית עפולה ורשת המתנ"סים "שחקים עפולה"    יקיימו זו בפעם השניה כנס היריון ולידה מקיף במהלכו נשות העיר והסביבה יקבלו את מיטב ההרצאות, הגרלות מיוחדות ולסיום מופע סטנד-אפ על נשים, גברים וחיי הנשואים.

בין יתר ההפתעות שמחכות לנשים, יוקמו דוכנים מגוונים, ויתקיימו הרצאות מעשירות כמו "ביות מלא, חלקי, אפס הפרדה ומה שבניהם" בהנחיית יעל עמיר אחות אחראית מחלקת יולדות ב' מרכז רפואי העמק. "בטיחות בבית"  בהנחיית מיטל אלבז, מנהלת מוגנות מחוז צפון כללית. "זוגיות? איך שומרים על הזוגיות בהתרחבות המשפחה" בהנחיית שמרית ביטון. "רכישה חכמה-איך לקנות נכון ברשת" בהנחיית נילי מרגי בעלת הבלוג 'נילקה-תנשמי שנייה' וקבוצת  פייסבוק 'טוקשופ". לסיום הערב, במהלכו יוגרלו מתנות בשווי אלפי שקלים, יתקיים מופע סטנד-אפ של שושי בנדבה שתצחיק את הקהל עם הנושאים הנוגעים בכל אישה במהלך ההיריון ואחריו.

הכנס למעשה מתקיים זו הפעם השנייה בעיר בהובלת העירייה ורשת "שחקים עפולה" וזכה בשנה הקודמת להצלחה גדולה בעיר. גם השנה צפוי הכנס להיות אחד מהכנסים המובילים בארץ בתחום ההיריון והלידה שכן הושקעו מיטב המאמצים ושיתופי הפעולה על מנת לתת את המידע המקיף ביותר לאימהות הטריות.

הכנס יתקיים בתאריך 21.1.20, יום שלישי, בשעה 18:30, באשכול פיס בעפולה בעלות של 20 ש"ח. למידע נוסף ניתן להיכנס לדף הפייסבוק "שחקים עפולה".

אירוע כנס היריון ולידה
יח"צ.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here