לוקה שבה הביתה
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

כלבתה של משפחת בר שד ממושב חרב לאת בעמק חפר אבדה לפני שנה. השבוע, בדיוק מדהים של שנה לאחר שאבדה נמצאה על ידי המחלקה הווטרינרית של עיריית מגדל העמק והושבה לבעליה בהתרגשות גדולה.

לוקה שבה הביתה
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

סוף טוב הכל טוב: מפגש משמח היה השבוע במגדל העמק כאשר בני משפחה בר שדה ממושב חרב לאת בעמק חפר הגיעו כל הדרך למגדל העמק להיפגש עם… הכלבה שלהם לוקה שאבדה לפני שנה בדיוק.

את הכלבה מגזע רועה גרמני המצא הפקח הווטרינרי של עיריית מגדל העמק יהודה בן עמרם לאחר שבמוקד העירוני התקבלה שיחת טלפון מתושבת מודאגת ששמעה כלבים בוכים בתוך אתר בנייה ברחוב נוף העמק. המוקדנית העבירה את הפנייה למחלקת התברואה ששלחו למקום את בן עמרם לטפל בנושא באופן מיידי. "שהגעתי למקום ראיתי כלבה במצב בריאות חלש, עייפה ורעבה" סיפר בן עמרם והוסיף: "מיד לקחתי אותה למחלקה ויחד גילינו באמצעות השבב את הפרטים של הכלב".

השניים העלו את פרטי הכלב במחשב ויצרו קשר עם המשפחה שקפצו משמחה לנוכח הידיעה שכלבתם האהובה נמצאה בריאה ושלמה. "קיבלנו את שיחת הטלפון בדיוק שנה לאחר שהיא נגנבה. במשך שנה חיפשנו אותה בכל מקום בארץ, בהסגרים, במכלאות איפה לא ניסינו אך לשווא" סיפר אב המשפחה אלון בר שדה. "למרות זאת לא הפסקנו להאמין שנמצא אותה. תמיד ידענו שהיא תחזור. ברצוננו להודות מכל הלב ליהודה ועיריית מגדל העמק על הטיפול והיחס החם לכלבה ועל שהשיבו לנו את כלבתנו לוקה בריאה ושלמה".

יהודה בן עמרם סיכם: "שיחת הטלפון והמפגש של הכלבה עם המשפחה היו מרגשים מאוד  הכלבה לא הפסיקה לקפוץ על בני המשפחה ולקשקש בזנבה והמשפחה הייתה בהתרגשות גדולה. אני שמח שהצלחנו לשמח את המשפחה".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here