הקש בדלת
דוברות עיריית מגדל העמק

כמדי שנה, פתחו ראש העיר וחברי הנהלת סניף "האגודה למלחמה בסרטן" בעיר את מבצע "הקש בדלת" עם תרומה של הרשות וקריאה לתושבים לפתוח את הדלת ואת הלב

חברי הנהלת הסניף האזורי "האגודה למלחמה בסרטן" במגדל העמק התארחו השבוע בלשכתו של ראש העיר אלי ברדה ויחד פתחו את מבצע ההתרמה המסורתי "הקש בדלת 2019" שיתקיים ביום שני הקרוב (28.10).

מבצע "הקש בדלת" מתקיים זאת השנה ה-59 למען חולי הסרטן ונגד המחלה וכבר קרוב ל-16 שנים שעיריית מגדל העמק ומערכת החינוך העירונית מתגייסות לטובת המבצע החשוב. במסגרת ההתגייסות ייצאו מאות בני נוער, תלמידי חטיבות הביניים לרחובות ולבתים במטרה להתרים את התושבים לטובת המטרה הקדושה. כמו כן התגייסו מתנדבי סניף האגודה למלחמה בסרטן בעיר ויקימו עמדות התרמה והסברה ברחבי העיר, בקניונים, בצמתים מרכזיים ועוד. בסיום המפגש העבירה עיריית מגדל העמק את התרומה הפותחת המסורתית וראש העיר יחד עם הנהלת הסניף ומנהלת האזור תמר פינקלשטיין-הדר קראו לתושבי העיר לפתוח את הדלת ואת הלב.
את פעילות הסניף מובילים שלום פרץ, יו"ר הסניף, ואיריס מוסקוביץ-בלאו, רכזת הסניף. הפעילות הענפה כוללת את קיום מצבע "הקש בדלת", הקמת דוכני הסברה, ביקורי בית אצל מטופלים, הפעלת חדר יופי וטיפוח הכולל התאמת פאות בתוך הסניף, השתתפות ב"יום המעשים הטובים", הרמת כוסית בחגים ופעילויות רבות נוספות.
חולים או מחלימים מוזמנים לפנות לאגודה על מנת להצטרף לפעילויות ללא עלות. יחד עם זאת, דוברי רוסית שמעוניינים להשתלב בפעילות האגודה מוזמנים לפנות גם הם.

הקש בדלת
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here