השכונה החדשה במגדל העמק
קרדיט: "אדר בעמקים".

"מצפה העמק" המגה-שכונה החדשה במגדל העמק מתחילה לצבור תאוצה ולצד בניינים שמתחילים לצמוח בשטח החל שיווק הדירות וכבר נמכרו כ-500 יחידות דיור מתוך כ-750 שנמצאות בהליכי בנייה.

השכונה החדשה במגדל העמק
קרדיט: "אדר בעמקים".
השכונה החדשה במגדל העמק
קרדיט: "אדר בעמקים".
השכונה החדשה במגדל העמק
קרדיט: תאופיק דראושה.

לפני פחות משנה חתמה על "הסכם גג" שיביא לבניית של למעלה מ-6,000 יחידות דיור בשתי מגה-שכונות "מצפה העמק" ו"קריית בגין". באותו טקס מרגש סיכם ראש הממשלה בנימין נתנהיו ואמר שמגדל העמק נמצאת על קו הזינוק לפני ההמראה. אמר וצדק.

השכונה הראשונה שהשיווק והבנייה החלו בה בחודשים האחרונים היא "מצפה העמק" הממוקמת למרגלות מגדל העמק וצופה על שדות עמק יזרעאל. כל מי שנוהג על כביש 73 ויפנה את מבטו לעבר מגדל העמק באזור שמול קיבוץ שריד יוכל להבחין כבר בטרקטורים שעובדים במרץ על הכנת תשתיות השכונה, סלילת כביש 11 החדש במוקם בימים אלה בעלות של 12 מיליון שקלים וייתן פתרון תחבורתי ובטחוני לתושבי השכונה וכן בבניינים שצומחים במקביל בקצב מהיר.

בשכונה החדשה יימכרו דירות בתמהיל מגוון שיכלול דו-משפחתיים לצד בנייני בוטיק שיציעו פנטהאוזים, דירות גן ויחידות דיור בנות 5,4 ו-3 חדרים בבנייה רוויה. לפי נתונים שפורסמו לאחרונה עולה כי בפרויקט הגדול ביותר בשכונה "המושבה שריד" של חברת "אדם בעמקים" בבעלותו של היזם ז'אן מישל פרטוש החלו לאחרונה השיווקים ומתוך 474 נמכרו תוך זמן קצר כבר 207 דירות (165 דירות במחיר למשתכן), נתון שהעמיד את מגדל העמק במקום הראשון בארץ במכירת דירות במסלול "מחיר למשתכן" בחודש יולי האחרון. פרויקט נוסף של "אדר בעמקים" שכלל 84 יחידות דיור בשכונת "יפה נוף" הסמוכה נמכר במלואו.

עוד פרויקט שזכה להצלחה ונמצא לפני סיום מלאי הדירות שלו הוא "נוף לעמק" של הקבלן תאופיק דראושה שמכר 113 דירות מתוך 125 שהוא אמור לבנות בשכונה. אגב, כל הדירות של דראושה כבר נמצאות בשלבי בנייה מתקדמים. פרויקט נוסף ששווק הוא פרויקט "יסודות המגדל" במסגרתו הוציאה העמותה למכירה 75 דו-משפחתיים שנמכרו תוך זמן קצר.

טל ונוי אברהם ממגדל העמק שזכו בהגרלת 'מחיר למשתכן' ורכשו דירת גן בעלת 5 חדרים: "אנחנו מאוד אוהבים את מגדל העמק ומחוברים למקום, לירוק ולשקט. אנחנו חושבים שהשכונה תהיה אטרקטיבית בגלל הנוף, המיקום והאוכלוסייה הטובה שרוכשת שם דירות. אנחנו מאחלים לעצמנו לגדל את ילדנו בסביבה בריאה ונעימה לילדים".

ז'אן מישל פרטוש, הבעלים חברת "אדר בעמקים" שונה את הפרויקט הכי גדול בשכונה: "אנו גאים ונרגשים לקבל את הרוכשים החדשים של 'המושבה בשריד'. לשמחתנו, הפרויקט נכנס לפעולה על בסיס איתן שיצר הגב העירוני עם שלושה אזורי תעסוקה תוססים, מבני ציבור ושירותי קהילה ועם דחפורים שכבר נמצאים בשטח למיסוד התשתיות לשכונה חדשה כדי שהדיירים לא יאלצו להיכנס לאתרי בנייה אלא לשכונה מוכנה".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here