קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

לצד בוהדנה, תלמידת כיתת י"ב, נבחרו 8 תלמידים שיכהנו בתפקידים שונים במזכירות המועצה. בוהדנה: "להגיע להצבעה בפעם האחרונה זה מרגש ועוד יותר מרגש זה להיבחר בפעם החמישית והאחרונה לתפקיד יו"ר המועצה".

קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

מועצת התלמידים והנוער הרשותית של מגדל העמק החלה לאחרונה את שנת הפעילות בימי חשיפה וגיוסים על מנת לבנות מועצה רחבה שתייצג את בני הנוער בעיר. לפני כשבוע התכנסו במרכז מנהיגות ניצנים 26 בני נוער שנבחרו למועצה לבחור את יושב/ת הראש של המועצה ואת בעלי התפקידים במזכירות. את תהליך הבחירות ניהלו רכזת מנהיגות נוער עירונית ומנחת המועצה צליל בן עמי והחיילים מפרק משימה שקד סירקיס וטל שורש ששמעו יחד עם חברי המועצה את נאומיהם של המועמדים לתפקידים השונים. לאחר הנאומים ניגשו בעלי זכות ההצבעה אל הקלפי לבחור בחירה חשאית ודמוקרטית שבסופן נבחרו ישראל וולקוב מבית ספר יערת העמק, אליה אפוטה אסייג מבית ספר יערת העמק, ויקטוריה גרביניוק מבית ספר יערת העמק ונופר בוהדנה מבית ספר רוגוזין לנציגי הרשות במועצה המחוזית ויהוו ציר מגשר בין המועצה המחוזית למועצה הרשותית, שירן יוספוב מבית ספר יערת העמק לתפקיד יו"ר ועדת נוער וקהילה, פולינה יורסובה מבית ספר יערת העמק לתפקיד יו"ר אתיקה משפטית, קארינה טרנופולסקי מבית ספר יערת העמק לתפקיד הדוברת, ליאל יורין מבית ספר רוגוזין לתפקיד מבקרת המועצה, אריאל סויסה מבית ספר יערת העמק לתפקיד מזכיר כללי, ישראל וולקוב לתפקיד סגן יו"ר המועצה אך הסיפור של הבחירות היא ללא ספק נופר בוהדנה שנבחרה זאת הפעם החמישית לתפקיד יו"ר מועצת התלמידים העירונית. היא הצטרפה למועצה לפני 4 שנים כאשר נבחרה לראשונה לתפקיד היו"ר במהלכם הייתה שותפה יחד עם חבריה למועצה לקידום פרויקטים ומיזמים רבים בשיתוף אגף הנוער העירוני.

בוהדנה, תלמידת כיתת י"ב, נחשבת ל'מתנדבת סדרתית' שזכתה בעבר פעמיים ב'אות ראש העיר למתנדבת מצטיינת' הן במסגרת יו"ר המועצה (כארגון) והן באופן אישי על עשייתה ההתנדבותית במועצת הנוער, מד"צים, בית גרבסקי, ארגון 'לתת' ועוד. לאחר היבחרה לתפקיד היו"ר בפעם האחרונה סיפרה בוהדנה: "להגיע להצבעה בפעם האחרונה זה מרגש ועוד יותר מרגש זה להיבחר בפעם החמישית והאחרונה לתפקיד יו"ר המועצה. רק המחשבה שזאת השנה האחרונה שלי בתפקיד גורמת לי לבכות. תודה לחבריי על התמיכה ועצם הבחירה בי שוב מוכיחה את העשייה הרבה שעשינו ועוד נעשה לטובת בני הנוער בעיר".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here