מדפים לחנויות
קרדיט freepik

בכל חנות המשמשת לצרכי מסחר, יש צורך לבחור מדפים אשר ישמשו הן לצורך הצגת הסחורה עבור הלקוחות והן לצורך אחסון הסחורה במחסן. לא קל לבחור מדפים לחנויות שכן, על המדפים לענות בצורה הטובה ביותר על הצורך והמטרות שלהם. על כן, בטרם בוחרים מדפים רצוי לבחון את הצרכים וכן, לרכוש את המדפים מהחברה הטובה ביותר בתחום מידוף לחנויות. כאשר בוחרים בצורה הטובה ביותר מדפים לחנות, ניתן לאחסן סחורה הן בתוך החנות עצמה והן במחסן החנות בצורה איכותית.

מדוע חשוב לבחור בצורה נכונה מדפים לחנויות?

כאשר מדובר על מדפים לחנויות, אין ספק שחשוב לבחור אותם בצורה הטובה ביותר. כיום ניתן למצוא לא מעט מדפים המוצעים למכירה ובחירה במדפים לא תואמים את הצרכים באופן מוחלט, זהו דבר שיכול לפגום בצרכי האחסון של החנות המדוברת. בטרם בוחרים מידוף לחנויות, יש לבחון את חלל האחסון בהתאם לגודלו, את צרכי האחסון, את הציוד אשר המדפים עתידים לאחסן ועוד. רק לאחר שבוחנים את כלל הפרמטרים הרלוונטיים, ניתן לבחור בצורה נכונה מדפים לחנות כזו או אחרת. כמובן שהמטרה היא שהמדפים יחזיקו מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך זמן רב ולא יינזקו או יפגמו באופן כלשהו ועל כן, אין להתפשר על איכות המדפים וכדאי לרכוש אותם רק מהחברה הטובה ביותר בתחום מידוף לחנויות, מדפים למחסנים ועוד.

כיצד בוחרים מדפים לחנויות?

כאשר בוחרים מדפים לחנויות יש להפריד בין מדפים הרלוונטיים לתצוגת סחורה ובין מדפים הרלוונטיים לצורך אחסון הסחורה במחסן של החנות. מדפים למחסן לרוב יהיו צריכים להיות חזקים, עמידים ואיכותיים יותר וזאת בכדי לאחסן עליהם סחורה כבדה יותר. לעומת זאת, לא פעם מידוף הרלוונטי לחנות עצמה, לא יכיל בו סחורה כבדה מדי ועל כן, לא תמיד יש צורך לבחור במדפים הרלוונטיים לאחסון סחורה כבדה. כמו כן, בעוד שמדפים המוצגים בחזית החנות לצורך הצגת המוצרים צריכים להיות בין היתר דקורטיביים, מדפים הממוקמים במחסן החנות אינם חייבים להיות דקורטיביים וצריכים להיות בעיקר פונקציונאליים. על כן, יש צורך להקפיד על מספר פרמטרים בבחירת מידוף לחנויות: איכות המדפים, גודל המדפים, עומק המדפים, הוויזואליות של המדפים הנבחרים לחנות עצמה ועוד.

מדפים מומלצים לחנויות

כאשר מדובר על מדפים הרלוונטיים לאחסון סחורה כבדה, חשוב מאוד לשים דגש על חומר הגלם שממנו עשויים המדפים. כיום מדפי מתכת ידועים כמדפים איכותיים מאוד לצורך אחסון של סחורה כבדה לאורך זמן ובצורה הטובה ביותר. במידה ומדובר על מדפים הממוקמים במחסן בחוץ, כדאי לדאוג שהם יהיו מצופים בחומר נוגד קורוזיה על מנת לעמוד בתנאי מזג האוויר. כמו כן, מכיוון שצרכי אחסון בחנויות הם דבר אשר משתנה מדי פרק זמן, רצוי לבחור במערכת מדפים מודולרית אשר ניתן לשנות אותה בכל עת בהתאם לצרכי האחסון.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here