צילום: פוטו גולן

צוות מרכז 'בועות' החדש בצפת, כולל נבחרת של כארבעים הידרותרפיסטים/יות, מטפלות/ים בעלי ניסיון רב שנים וידע רב נוגה, ניר וענבר מובילים את הניהול המקצועי של מרכז 'בועות' עם תפריט רחב של טיפולי מים ייחודיים

נבחרת 'בועות' כוללת ארבעים מטפלים ומטפלות מוסמכים מצפת והגליל, מובילים את עקרונות הטיפול במים תוך ניצול ושימוש בסגולות המים. מרכז 'בועות', מתמחה בטיפולי מים לנשים ולגברים כאחד הנזקקים למענה שיקומי או תחזוקתי, שסובלים מקשיים שונים כגון: מחלת פרקינסון, מחלות-ראומטיות, פיברומיאלגיה, אירוע מוחי, שיקום לאחר תאונות/ניתוחים, שיקום לב ריאה, פוסט פוליו ובנוסף, קבוצות התעמלות במים, התמודדות עם פחד מים ולימודי שחיה.

הכרות קצרה עם ההנהלה המקצועית של מרכז 'בועות', נוגה בן ענת, "אני דוגלת בעקרונות עבודה ודרכי חשיבה הלקוחים משיטות ההלוויק והג'הארה, ומיישמת אותם כחלק בלתי נפרד מהפעילות במים".

נוגה, מתגוררת במעלה גמלה, מנהלת מקצועית של צוות הנשים במרכז 'בועות', מוסמכת בית ספר למאמנים במכון וינגייט כמאמנת שחייה, בוגרת מכללת אוהלו ללימודי הספורט הטיפולי, בוגרת קורס מתקדם בהידרותרפיה, מטפלת מוסמכת ומאמנת בשיטת ג'הארה, רכזת מקצועית של קורסי ההידרותרפיה של מכללת אוהלו, מורה מוסמכת לשיטת הלוויק מטעם ארגון ההלוויק הבינלאומי, מנחת קבוצות מטעם מכללת תל חי.

ניר אלט, מהישוב מכמנים, מנהל מקצועי של צוות הגברים במרכז 'בועות', הידרותרפיסט מזה 26 שנים, מוסמך בכול הטכניקות הטיפוליות, מרצה הליוויק בינלאומי, מרצה אי צ'י בינלאומי, מטפל מוסמך בווטסו – פרקטישינר, מזכיר קבוצת הליוויק ישראל, חבר בוועדת ההכשרות של ארגון ההליוויק הבין לאומי, מתאם ההכשרות של ארגון ההליוויק הבין לאומי. מטפל מוסמך ברפואה סינית מזה 28 שנים, עם התמחות נוספת ברפואת ילדים סינית מזה 26 שנים. מטפל בשיאצו, מגנטותרפיה, קרניו סקרל, סוגי עיסוי שונים ועוד. הייחודיות של מרכז 'בועות' ע"פ ניר: "במרכז בועות אנו בונים לכל מטופל/ת תכנית המותאמת לצרכיו, היחס בין הצוות המטפל לבין המטופל מסייע מאוד להצלחת ולהאצת התהליך ולתוצאותיו. הגישה המובילה בה אנו עובדים היא גישת הליוויק והמוטו המוביל הוא שהכול נעשה תוך הנאה ושמחה.".

ענבר וגשל, מתגוררת במטולה, סגנית מנהלת מקצועית של צוות הנשים במרכז 'בועות', בעלת תואר אקדמאי ראשון B.Ed ותעודת הוראה, במכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן במכון וינגייט, במגמת טיפוח יציבה. בוגרת קורס הידרותרפיה ושחייה שיקומית של מכללת אוהלו, קורס מדריכים להפעלת תינוקות במים, וקורס הליוויק בבית איזי שפירא שברעננה, מטפלת מוסמכת בשיטת ג'הארה. השתלמויות בבית ספר להשתלמויות במכון וינגייט בנושא זיהוי קשיים פסיכומוטוריים אצל ילדים, התעמלות אירובית במים עם מושי חרוש, טכניקות ותרגילים במים לטיפול בבעיות גב ועמוד שדרה עם טובה רוזן, מאמנת כושר אישית. השתלמות בבית ספר להשתלמויות באוניברסיטת תל-אביב בקורס מדריכים לנשים בהריון ולאחר לידה. קורס מורים לספורט טיפולי של מכללת וינגייט, קורס לטיפול רגשי במים לילדים – W.P.T במרכז לטיפול רגשי במים שבקריית טבעון.

לענבר, ניסיון של 20 שנה בעבודה עם ילדים ומבוגרים בהידרותרפיה, לימוד שחייה, ספורט טיפולי, שיעורי התעמלות לנשים במים וביבשה וקבוצות כושר לנשים. "פתיחת מרכז 'בועות' בצפת, מביאה לציבור הצפוני בשורה של ממש, מעתה, לא יהיה צורך להמתין חודשים ושנים לתורים לטיפולי הידרותרפיה, מעבר לאמצעים מתקדמים וחדשניים מציע המרכז נבחרת מובילה של מטפלים ומטפלות שיהפכו כל טיפול לחוויתי ומשמעותי, הרכבנו את הסגל המקצועי ממיטב הכוחות בענף, ועל כך אני גאה", ציין צבי הנדלס, בעל מרכז 'בועות'.

 

מרכז 'בועות' החדש באזור התעשייה בצפת, נחנך לפני שבוע, במבנה גדול ומרווח (500 מ"ר) בסטנדרטים המתקדמים בעולם בתחום הטיפול במים. בריכת השחייה החדשה משתרעת על פני 100 מ"ר, המשוכללת ביותר בארץ ובעלת הטכנולוגיות החדישות ביותר שקיימות בעולם, מי הבריכה צלולים ועומדים בסטנדרטים קפדניים ביותר בזכות מערכות סינון מתקדמות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here