מנהיגות צעירה
דוברות עיריית מגדל העמק

כך סיכם ראש העיר אלי ברדה את יוזמת קבוצות המנהיגות בעיר לקיום מעגלי שיח והזמנת אשת התקשורת סיון רהב מאיר בסמיכות ל-ט' באב

בשבוע שעבר התכנסו תושבי מגדלי העמק במרכז המוזיקה לערב של מעגלי שיח שהסתיים עם הרצאה של אשת התקשורת סיון רהב מאיר על החברה והתקשורת הישראלית בהשתתפות ראש העיר אלי ברדה. הערב שהופק ביוזמתם של קבוצות המנהיגות "אית"ן", כפר הסטודנטים ו"נטועים" גרף מחמאות בקרב תושבי העיר.

אביחי דהן מנחה קבוצת "נטועים" אמר: "הרעיון לקיים מעגלי שיח הגיע מהרצון ליצור ערב שמטרתו חיבור ופתיחת פתח קטן לשיח מחבר ומקרב. במעגלי הלימוד ראינו צעירים ומבוגרים ממגוון עדות וזרמים והיה מדהים לראות את המחבר והמשותף בין כולם. בלימוד עסקנו בשאלת האחריות הפרטית שלנו מול האחריות הציבורית כחברה והיה מדהים לראות את החיבור לכך בהרצאתה של סיון רהב מאיר שעסקה אף היא באחריות המשותפת שלנו ושל התקשורת ליצירת חברה טובה יותר. כמובן הבית החם לעשייה שנותן המרכז לפיתוח הון אנושי צעירים היה משמעותי להצלחת הערב, רתם את כל השותפים להקמת האירוע והינו הבסיס להכל".

הסטודנט חגי פישר שהוביל שולחן עגול הוסיף: "היה משהו קסום באוויר. הרגשתי באוויר את הדחף של האנשים לדבר על דברים חיובים, מחברים, על אחדות וביחד. עצם הישיבה יחד הייתה מיוחדת במינה. הרגשתי שיש מנורה גדולה ורוחנית שמאירה את המעגל. דיברנו על העתיד, איך ממשיכים הלאה עם שפה של אחדות וחיבור. בסיום הערב כשראיתי את פניהם של התושבים הבנתי שיש לנו פשוט קהילה ועם נפלא. רק צריך ליצור את המסגרת המתאימה. מסגרת שיכולה לפעול במשך כל השנה יום יום, דקה דקה".
ליאורה אדרי מנהלת מרכז הון אנושי צעירים סיכמה: "כאמונה על תחום הצעירים ברשות אני גאה בצעירות והצעירים שלנו חברי מנהיגות הסטודנטים על היוזמה ועל ההוצאה לפועל של ערב זה שכולו מדבר אחדות, הצעירים הובילו ברצינות ובמקצועיות את מעגלי שיח המוצאים את המחבר והמלכד אותנו תושבי העיר. אני מודה לרשות על מתן במה רחבה לעשייה לצעירי העיר ולשותפים מבית לערב זה המתנ"ס ואגף תרבות יהודית".
ראש העיר אלי ברדה שהקים את המרכז לפיתוח הון אנושי צעירים ומעודד את פעילותם ומעורבותם של קבוצות המנהיגות ברך על היוזמה לעסוק באחדות ובאהבת חינם, אמר: "עשייתם של צעירי העיר מעוררת השראה ונותנת תקווה".

מנהיגות צעירה
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here