ישיבת זום מיוחדת בנושא מבחנים והערכות
צילום: אלבום פרטי

ישיבה יסודית ומעמיקה התקיימה השבוע בניצוח מנכ"לית המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, תרצה ריבק, בהשתתפות רכזי מגמות ההנדסה במכללה, סגנית מנהלת בית הספר להנדסה במכללה ,דיקנית הסטודנטים ומרכזת המכינה . על הפרק הערכה ובחינה בלמידה מקוונת. "בעקבות מגפת הקורונה והלימוד המקוון במכללה, התחבטנו והתלבטנו בסיעור מוחין מרתק באופן מבחני והערכה במכללה" אומרת ריבק.

בדיון הפורה נדונו נושאים רבים ובהם טוהר הבחינות, מהימנות הציונים, מבנה ההערכה, תפעול והאופן בו תבוצע קשת הבחינות או המטלות וכמובן הציון הסופי.

השבוע כינסה באופן מקוון, דרך אפליקציית זום, מנכ"לית המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, תרצה ריבק, את כל רכזי מגמות לימודי ההנדסה במכללה ובהשתתפות סגנית מנהלת בית הספר להנדסאים, אריאלה דוייטש ודיקנית הסטודנטים סיגל גופר, וקיימו דיון מיוחד וחשוב אודות אופן קיום מבחנים והערכות לאור הלימוד המקוון הממשיך את הרצף הלימודי במכללה.

"בסוגיה זו מתחבטות האוניברסיטאות, המכללות וכל מוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל, אומרת תרצה ריבק, מנכ"לית המכללה, ומוסיפה: בחנו מספר ומגוון דרכים להתמודדות עם הבחינות מרחוק, על רקע מגפת הקורונה, היה מרתק לשמוע את מנעד הדעות, להקשיב ליצירתיות של רכזי המגמות, אני מאמינה שההחלטה שקיבלנו היא אבן בוחן אמיתית של הישגי הסטודנט. בחינה והערכה מתוך הוויה משולבת של טובת הסטודנט ומצוינות במקצוע".

ישיבת זום מיוחדת בנושא מבחנים והערכות
צילום: אלבום פרטי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here