אגף שפע
דוברות עיריית מגדל העמק

הכנת העיר לקראת החגים שחלפו, שיתוף הפעולה עם קק"ל, פרוייקט החלפת פחים מוטמנים והסופה האחרונה שהעסיקה לא מעט

אחד האגפים היותר עסוקים במהלך כל השנה ובמיוחד בימים אלו בעיריית מגדל העמק הוא אגף חזות העיר. בחודשים האחרונים מנהל האגף יניב בן יוסף יחד עם מנהלי המחלקות, יגאל כהן, אלי הרוש, ואדים ווליקובסקי, כפיר לוי ועובדי האגף עבדו לילות כימים על מנת להכין את העיר בתקופה החולפת תוך סנכרון עבודה בין כל המחלקות באגף, עם תמיכה ורוח גבית של ראש העיר אלי ברדה, סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר סרגיי אוקלנדר ומנכ"ל העירייה שלום זוזוט.
העבודות החלו באיסוף 400 טון אשפה, עבודות טכניות, גיזומי עצים בקצב מהיר יום ולילה כדי להכין את העיר כראוי לקראת תקופת החגים שגרמה לעובדים לעבוד סביב השעון, המשיך לפרויקט החלפת פחים מוטמנים ברחוב נחל צבי לרווחת התושבים אשר מקנה לסביבה נראות אסתטית, עבר למבצע הכנה לחורף משותף יחד עם קק"ל שכלל חישוף שטחים גיזומי עצים והכנות לקראת מזג אוויר חורפי, צביעת מכולות ישנות ברחבי העיר, הכנת שבילים ויערות לקראת צעדה בללטי, תכנון והתקנת פינות האכלה ברחבי העיר ו"הדובדבן שבקצפת" – הסופה האחרונה שגרמה לא מעט נזקים אשר תוקנו במהרה בזכות עבודה קדחתנית.
מנהל האגף, יניב בן יוסף: "העבודה באגף היא סביב השעון וגם במזג אויר קיצון. אנחנו עושים הכל כדי שכל קריאה תטופל באופן המהיר ביותר. ישנם מצבי חירום שלא בשליטתנו כמו בסופה האחרונה, אך גם במצבים מסוג זה ידענו לטפל במקצועיות ומהירות וגם כך ננהג בעתיד", והוסיף: "אני קורא לתושבים להיות לנו לעזר ולשתף פעולה בשמירה על נקיונה של העיר כי רק באחריות משותפת נקייה באיכות חיים בעיר יפה ונקייה שכייף לחיות בה".

אגף שפע
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here