צילום ישראל פרץ

בצל הביקורת, יש מי  שמוקירים, נוף הגליל חנכה היום את "כיכר השוטרים", כאות הערכה לכחולי המדים. הכיכר נחנכה היום בטקס חגיגי במעמד ראש העיר רונן פלוט, מפקד מחוז הצפון במשטרה, ניצב שמעון לביא, מפקד מרחב העמקים, תנ"צ שמעון בן שבו, מפקד תחנת המשטרה בנוף הגליל, סנ"צ אסף מנצור ולובשי מדים רבים, קצינים ושוטרים.

"כיכר השוטרים" הוקמה על ידי עיריית נוף הגליל בסמיכות לתחנת המשטרה ומטה מרחב עמקים, במטרה להביע הערכה וכבוד לעבודתם המסורה של השוטרים העושים לילות כימים בשמירה על בטחון האזרחים. ראש העיר רונן פלוט הסביר כי לצד הביקורת הנשמעת בימים אלה כלפיי המשטרה, חשוב לזכור ולהוקיר את עבודתה הסיזיפית למען ביטחון האזרחים :"מצאנו לנכון דווקא בימים אלה להביע הערכתנו העמוקה לכל השוטרות והשוטרים, העושים מלאכת קודם למען בטחוננו" אמר ראש העיר רונן פלוט וציין כי עיתוי הקמת הכיכר איננו מקרי: "אין לנו משטרה אחרת וגם אם לפעמים יש השגות על הדרך, אין מילימטר של ויכוח על ההקרבה והעבודה הקשה של שוטרות ושוטרי ישראל. לכן, דווקא עכשיו, נוף הגליל בוחרת להביע, באמצעות כיכר קטנה, תודה גדולה לאנשים שעושים ימים ולילות על מנת להבטיח את שלומינו, שעוזבים את בני משפחותיהם בשבתות ובחגים, שמסכנים את עצמם למען בטחוננו."

צילום ישראל פרץ

מפקד מחוז הצפון, ניצב שמעון לביא "במיוחד בתקופה זו, תקופה לא פשוטה שעוברת על משטרת ישראל, בעיקר בזירה התקשורתית אני יכול בסיפוק רב ליהנות מפעילות השוטרים בכל הקשור בלחימה בפשיעה והביטחון האישי . שוטרי המחוז הצפוני סיכלו השבוע מספר אירועי רצח באופן ודאי, דקות ספורות לפני שהקורבן החזיר את נשמתו לבורא. השוטרים חותרים למטרה, פועלים באומץ, בנחישות, במקצועיות ובמוסריות."

צילום ישראל פרץ

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here