מרכז מצויינות
יח"צ שחקים

קורס יוטיוברים, רובוטיקה, מרכזי למידה באנגלית, פיזיקה ומתמטיקה, מכינה לאומנות, נבחרות שחמט וקורסים מקצועיים. מרכז המצוינות הפועל במסגרת רשת "שחקים" עפולה פותח שעריו עם בשורה: מיקומים נוספים ומגוון עשיר יותר. לכולם.

מרכז המצוינות שחקים עפולה, פועל כגוף חינוך בלתי פורמאלי המוביל את פעילות המצוינות בעיר. המרכז פועל כזרוע ביצוע המבצעת את חזון המצוינות של עיריית עפולה, ומפעיל מספר פרויקטים לתלמידי כיתות א-יב.

המרכז, שממוקם בגבעת המורה, מארח מדי יום עשרות ילדים ונוער תושבי העיר הלוקחים חלק בקורסים השונים. השנה, לראשונה, יפעל המרכז בשלוחות נוספות ביניהם אשכול פיס ובתי הספר בעיר.

בין שלל הקורסים המוצעים לתלמידים בכיתות א'- יב' ניתן למצוא מרכזי למידה במקצועות מתמטיקה, אנגלית ופיזיקה, קורס יוטיוברים, אתגרי חשיבה ופתרון בעיות הנדסיות, מחשבים, הדפסות תלת מימד, סדנאות כתיבה, רובוטיקה, טכנולוגיה ותוכניות מנהיגות, קורסים בשיתוף אגף המחוננים ומצטיינים של משרד החינוך כמו מכינה לאומנות, סטודיו אומנות חזותית, רישום, ציור ופיסול ועוד. כמו כן, מועדון השחמט המקצועי העירוני יפעל גם השנה תוך השתתפות בתחרויות רשמיות עירוניות וארציות.

דניאל בן, מנכ"ל רשת "שחקים": "מרכז מצוינות מוכיח מעל כל ספק שהרמה אליה אנחנו מכוונים היא הגבוהה ביותר. הילדים שמגיעים למרכז מקבלים את הידע הטוב ביותר ואין ספק שדור העתיד הזה עוד יוכיח עצמו עם סיפורי ההצלחה שיביאו לעיר. ההצטרפות למרכז מצוינות זו זכות. מי שבאמת מוכן לעבוד קשה על מנת להצליח- זה המקום עבורו". עו"ד שחל בן ארי, מנהל המרכז "השנה החלטנו לקחת את מרכז המצוינות צעד אחד קדימה" " זה הזמן שלנו להשקיע בילדים של העיר את המיטב ולתת להם את האפשרות להיות מצוינים במה שהם אוהבים. המגוון הוא רחב, הם פה לקבל את התוכן הטוב ביותר שייתן להם את האפשרות להיות המומחים בתחומם".

מרכז מצויינות
יח"צ שחקים

                                                                             

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here