שלטים
קרדיט: fastsigns.co.il
שלטים
קרדיט: fastsigns.co.il

ניתן לראות שלטים בכל יום – הם חלק מהותי מהחיים. במורד הרחובות ניצבים שלטי דרכים המציינים באיזו מהירות לנסוע או מספקים הנחיות הגעה לעיר הקרובה. במקומות עבודה מתנוססים שלטי בריאות ובטיחות.

בכניסה לעיר ניתן להבחין בשפע של שלטים לחנויות, המפרט את שעות הפתיחה בתוספת הצגת הנחות ומבצעים. למעשה, אפילו קשתות הזהב הידועות לשמצה של מקדונלדס יכולות להיחשב לשילוט! חברת א.ש. שילוט מהיר מציגה טכנולוגיות שילוט מתקדמות לעסקים גדולים ובינוניים.

אז מה זה בעצם שלטים? שילוט מוגדר בדרך כלל ככל סוג של תצוגה גרפית שנועדה להעביר מידע לקהל. בדרך כלל, שילוט נוטה לשרת כמה מטרות נפוצות: לקדם, לזהות, לספק מידע, לתת הנחיות או להעלות את המודעות לבטיחות.

פרסום ושיווק

שלטים משמשים לעתים קרובות לפרסום ושיווק על ידי חברות או ארגונים. בעוד שאגרני פרסום עשויים להציג את עצמם בתחילה כפתרון המובן מאליו לחברות, ישנם סימנים נוספים שניתן להשתמש בהם למטרה זו.

פתרונות שילוט חוצות נוספים ועוטפי בנייה הם דרך אלטרנטיבית ומוצלחת לפרסם מותג. הדפסה בפורמט רחב התקדמה עד לנקודה שבה ניתן לשים הדפסים חיצוניים חיים גדולים כמעט בכל מקום!

משיכת לקוחות

שלטים קמעונאיים ושלטי חנויות (הן מבפנים והן מבחוץ) יכולים למשוך עסקים לחברה. כמו כן, כדי לפתות לקוחות מבחוץ, תצוגות חלונות יכולות להצליח ביצירת סקרנות ולעודד לקוחות לצאת פנימה. שלטים לעסקים מאפשרים לאנשים לדעת שהם במקום הנכון.

חשוב מכך, אם יצרן השלטים שם את איכות מרכז הייצור בחשיבה שלו, שילוט עסקי יכול ליצור רושם ראשוני נהדר של העסק שלך לפני שנפתחה דלת אחת או קבלת ברכה.

ייצור ועיצוב שלטים בהתאמה אישית לחברות וארגונים

בחברת א.ש. שילוט מהיר יש לנו ניסיון ללא תחרות בהפקת כל מיני עבודות שלטים לחברות וארגונים, עם פרויקטים שכוללים בניית שילוט עירוני ומיתוג שלטים ארגוניים. בהמשך לכך אנו מומחים בעיצוב שלטים ומייצרים פתרונות שילוט בהתאמה אישית לפרסום ומעטפות בניינים.

חוץ מזה, תוכלו להתרשם מסיפורי ההצלחה של לקוחותינו על עבודתנו בתחומים אלו. לבסוף, אנא צרו איתנו קשר עוד היום כדי להבין עוד על מגוון פתרונות השילוט שלנו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here