המכללה הטכנולוגית נוף הגליל ואל תשכחו מהינשוף
צילום: אלבום פרטי

רשם העמותות אישר את שינוי והחלפת שם המכללה ממכללת נצרת עילית יזרעאל, למכללה הטכנולוגית נוף הגליל, בעקבות שינוי שמה של העיר. אחרי 32 שנים שם חדש למכללה המתחדשת. המיתוג החדש של המכללה המתחדשת כולל שילוב ינשוף , סמל החכמה והדעת.

זהו, עכשיו זה סופי, רשם העמותות אישר את שמה החדש של מכללת נצרת עילית יזרעאל, ומעתה יקרא שמה: המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, הנדסאים והכשרה מקצועית ע"ש מרדכי (מוטקה) אלון. אל הלוגו של המכללה המתחדשת והמתנאה  הצטרף הינשוף סמל החכמה, הבינה והדעת.

במשך 32 שנים, מאז היווסדה של המכללה,  לא שונה שמה, עם החלטת ראש העיר נוף הגליל, רונן פלוט, לשנות את שם העיר , מתבקש היה שגם המכללה תשנה את שמה, לאחר תהליך ארוך ותחרות בין הסטודנטים, צוות המנהלה, המרצים ותושבי נוף הגליל, נבחר כאמור השם החדש, המכללה הטכנולוגית נוף הגליל.

תרצה ריבק, מנכ"לית המכללה אמרה: "שינוי שם המכללה הוא מאורע חשוב המצטרף לתהליכי ההתחדשות   המתרחשים במכללה. בשנים האחרונות המכללה עוברת שינויים חיצוניים ופנימיים, מספר הסטודנטים במקצועות ההנדסה בעליה מתמדת, נפתחים מסלולים חדשים כמו הנדסת תוכנה התמחות בסייבר,, הנדסה רפואית ועוד".

המכללה הטכנולוגית נוף הגליל ואל תשכחו מהינשוף
צילום: אלבום פרטי
המכללה הטכנולוגית נוף הגליל ואל תשכחו מהינשוף
צילום: אלבום פרטי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here