עפולה הצטרפה למאבק הצהרונים
דוברות עיריית עפולה

ראש העיר אבי אלקבץ אירח את יו"ר השלטון המקומי חיים ביבס והודיע כי עפולה תהיה בין הערים הראשונות שיצטרפו למאבק להצלת תכנית הצהרונים "ניצנים" שהפעלתה בשנת הלימודים הקרובה מוטלת בספק.

עפולה מצטרפת ל'מאבק הצהרונים': עתידה של תכנית הצהרונים "ניצנים" לקראת שנת הלימודים הבאה מוטל בספק כך הודיע לפני כשבוע שבוע מרכז השלטון המקומי המוביל את התכנית בשיתוף משרד החינוך ופורום וועדי ההורים היישוביים בכדי לאפשר פתרון איכותי לצהרוני הילדים במחיר שווה לכל נפש עבור ההורים העובדים.

עקב פיזור הכנסת ואי הרכבת ממשלה חדשה, חלקה של המדינה בסבסוד הצהרון מוטל כעת בספק, כיוון שהינו פועל יוצא של החלטת ממשלה שתוקפה יפוג בסוף שנת הלימודים הנוכחית-תשע"ט.

במהלך ביקורו של יו"ר השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין חיים ביבס בלשכתו של ראש העיר אלקבץ שיתף הראשון את הנוכחים במשבר ואמר כי השלטון המקומי הוציא מכתב לראש הממשלה בו הוא קורא לו להתערב בנושא באופן מידי ולהורות על המשך תקצוב התוכנית ע"י המדינה לטובת כלל ציבור ההורים.

אלקבץ מצדו הודיע במהלך הפגישה כי עיריית עפולה תצטרף למאבק באופן מידי ותהיה בין הערים הראשונות והמובילות למען המאבק החשוב. במכתב שפרסם לתושבים כתב אלקבץ: "אנו מתחייבים להמשיך ולספק מסגרת צהרונים ראויה העומדת בתקינה. עם זאת, עלינו להביא לידיעתכם כי אם אכן השתתפות המדינה בעלויות לא תועבר כמידי שנה, הדבר יביא לייקור עלות צהרוני גני הילדים ובתי הספר במאות שקלים עד לסכום מרבי של 935 ₪ לחודש". את מכתבו חתם אלקבץ בהבטחה כי יעשה ככל שאפשר על מנת שהמדינה תישא באחריותה והדבר יוסדר בהקדם על מנת שלא נידרש להעלאת המחירים.

עפולה הצטרפה למאבק הצהרונים
דוברות עיריית עפולה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here