ח
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

ח״כ ניר ברקת קיים ביקור ראשון בעפולה והציג לראש העיר אבי אלקבץ את התכנית שלו לחיזוק הפריפריה הגאוגרפית של מדינת ישראל.

ראש העיר ירושלים בעבר וחבר הכנסת מטעם הליכוד בהווה, ניר ברקת, קיים ביקור עבודה ראשון בעפולה במהלכו התארח בלשכתו של ראש העיר אבי אלקבץ. במהלך המפגש החגיגי הציג ברקת להנהלת העיר את התכנית שלו לחיזוק הפריפריה הגאוגרפית של מדינת ישראל אותה הכין בשיתוף עם פרופ' מייקל פורטר מאוניברסיטת הארוורד וגופים כגון 'פורום קהלת', 'ישראל צומחת' ו'ישראל 2048'.

ח"כ ניר ברקת הציג לאבי אלקבץ את התכנית לחיזוק הפריפריה
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

התכנית של ברקת מבקשת לקדם ולפתח "מרכזי צמיחה" לגליל-גולן, נגב-ערבה, יהודה ושומרון בהתייחסות לעפולה והסביבה עלה בשיח עם ראש העיר והנהלת העיר הפוטנציאל לפיתוח מנועי הצמיחה בתחומי המסחר והחקלאות שנחשבים לתחומים המובילים לצד האפשרות לפתח ולחזק תחומים נוספים כגון תחום התיירות תוך מחשבה על שילוב כוחות אזורי עם רשויות נוספות באזור.

ח"כ ניר ברקת אמר לאחר המפגש: "אני מודה לחברי ראש העיר עפולה אבי אלקבץ על האירוח החם. בעוד 30 שנה יחיו במדינת ישראל כ-17 מיליון נפש ולכן עלינו לפתח מנועי צמיחה בפריפריה הגאוגרפית של ישראל. בצפון קיים פוטנציאל בתחומים מגוונים כגון התיירות ובריאות מרפא, ההיי-טק ותעשייה קלה, האגרו-טק וחקלאות ואותם יש לחזק ולקדם". ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "תכניתו של ח"כ ברקת מרשימה ומקיפה ועפולה כבירת העמק ואחת הרשויות החזקות בצפון תשמח להשתלב ולהפוך לרשות מובילה ומרכזית בתכנית".

ח"כ ניר ברקת הציג לאבי אלקבץ את התכנית לחיזוק הפריפריה
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here