עשרות צעירים במפגש הכוונה לפיתוח קריירה
קרדיט: מרכז צעירים

עשרות הצעירים הגיעו להרצאה שעסקה בשאלה שמעסיקה את המשוחררים הטריים האם ללכת עם 'הראש' או עם 'הלב' בבחירת מקצוע.

אחת השאלות הגדולות והמרכזיות ביותר של צעירים אחרי צבא או שירות לאומי היא 'מה נעשה שנהיה גדולים?' הדילמה המרכזית של הצעירים היא האם ללכת עם 'הראש', למציאת מקצוע שיאפשר פרנסה טובה, ביטחון כלכלי, קידום עתידי וטייטל מכובד או ללכת עם 'הלב' והרגש ולבחור מקצוע שיאפשר לעשות את מה שאנחנו אוהבים לעשות, כזה שיעשה אותנו מאושרים   או כזה שיגשים את החלום של כל אחד ואחת. התלבטות מוכרת לכולנו.

במרכז צעירים עפולה מכירים את השאלות הללו והדילמה הנ"ל ממאות מפגשים עם צעירים ברחבי העיר ולכן קיימו לאחרונה מפגש שביקש לתת מידע ולענות ולו במעט על השאלה הנ"ל. המפגש אליו הגיעו עשרות צעירים התקיים במרכז הצעירים ובמרכז התקיימה הרצאה של יובל שפיר, מומחה קריירה, שנתן לצעירים כלים ונקודות למחשבה במטרה לתת מענה להתלבטויות בטרם קבלת החלטות עתידיות בתחום הקריירה. ההרצאה המרתקת העניקה למשתתפים הזדמנות לדרג את ההעדפות שלהם ולקבל מענה לשאלות שלהם.

בנוסף, קיבלו הצעירים מידע על תחום פיתוח הקריירה שמעניק מרכז הצעירים לקהל הצעירים בעיר. רכזת תחום פיתוח קריירה במרכז, נעמה כירוג אמרה: "תחום התעסוקה בצפון נחשב למאתגר ומטרתנו לתת סיוע בהכוונה ובהכנה לעולם התעסוקה. אנו מזמינים את צעירי העיר להגיע אלינו על מנת לקבל את הכלים לעזרה בתחום".

עשרות צעירים במפגש הכוונה לפיתוח קריירה
קרדיט: מרכז צעירים

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here