קרדיט דוברות הגליל התחתון

פריחת השקדיות בגליל נמצאת בשיאה
אתר הפסטיבל מנגיש לקהל המבקרים את מיקומי החלקות הפורחות של מטעי השקדיות אשר משתרעות על אלפי דונמים ויוצרות מחזה מרהיב של חגיגה ורודה לבנה. נוסף על כך, מציע הפסטיבל למבקריו מגוון פעילויות ומוצרים לכל המשפחה:
– סיורים רכובים בין שקדיות פורחות במשאית ספארי, נהיגה עצמית ברכבי קלאבקר וכמובן סיורים רגליים קצרים עם תחנות עצירה לצילום, וסיורים מודרכים ואינטראקטיביים.
– סדנאות מוצרי שקד, פארק אטרקציות עץ מודרני, מתחם אטרקציות ייחודי של דבש דבורים בכלל וצוף שקדים בפרט.
– מגוון עסקים מקומיים: שקדים ומוצרים מבוססי שקדים של מפעל תוצרת השקדים מהגדולים בישראל, יינות מקומיים, זיתים, שמן זית ועוד.
– מרכזי מבקרים: מוזיאון "חצרות האיכרים" בכפר תבור והמרכז למורשת הצ'רקסית בכפר כמא.
– אוכל: מגוון מסעדות ודוכני פודטראקס במיקומים מרהיבים, מארזי ארוחות לפיקניקים ועוד.
– בתאריכים 4-5.3 יתקיים הפנינג לכל המשפחה בפארק המעיין בכפר תבור.

קרדיט דוברות הגליל התחתון

"פסטיבל השקד – גליל בורוד לבן" הינו אירוע מרחבי והוא אינו תחום במרחב או בזמן. אתר הפסטיבל מאגד תחת קורת גג אחת נוחה ונגישה את מרחבי השקדיות, בתי העסק באזור ומסלולי הטיול השונים. לא נדרש רישום או תשלום כללי כל-שהו אלא רק מול בתי העסק והאטרקציות עצמן.
מטרתו המרכזית של הפסטיבל היא להנגיש לציבור הרחב את פריחת השקדיות המדהימה במלוא הדרה ויופיה ובתוך כך לחזק את העסקים המקומיים, זאת בדומה לאירועי פריחה שונים בארץ ובעולם. באירוע צפויים להשתתף אלפי מבקרים ומטיילים וקהל היעד הוא משפחות המתגוררות מחוץ לאזור הגליל ושאינן נגישות בד"כ למרבדי פריחת השקדיות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here