איתן מורג , הצטיינות צילום: טליה בן סבו

פעם שלישית גלידה

במכללה הטכנולוגית נוף הגליל מביטים בגאווה בלתי מוסתרת ברכז מגמת הנדסה תעשייה וניהול איתן מורג ותוהים , מה סוד ההצלחה, מה סוד הקסם בעקבות עלייה מרשימה בהישגי המגמה על פי דרוג נתוני מה"ט. מנכ"לית המכללה מרב ששון אמויאל:" טיפוח ופיתוח המצוינות הוא בדנ"א. של המכללה ואיתן עם צוות המרצים המצוין מוכיחים שאפשר להגיע לפסגה ההישגית." סגנית בית הספר להנדסאים במכללה, אריאלה דויטש:" המעורבות והאכפתיות של איתן מכל מרצה ומכל סטודנט היא הדרך הסלולה להצלחה ולעלייה בהישגים היפים."

איתן מורג , רכז מגמת תעשייה וניהול הוא מרצה ותיק ורכז מגמה מוערך עד מאוד. בשנה שעברה, שנת מגפת הקורונה ,בדרוג שנעשה על פי נתוני מה"ט , נרשמה עלייה משמעותית בהישגים הלימודיים במגמה. לאיתן לא היה זמן לחגוג , השיא עוד לפניו , ואכן גם השנה, זו השנה השנייה ברציפות התבשר איתן מורג כי במגמה אותה הוא מרכז  נרשמה עלייה נוספת ומשמעותית בהישגי הסטודנטים.

"אני כל כך שמח בשביל המרצים המצוינים העובדים במסירות אין קץ ולהודות למורי המגמה אשר בלעדיהם לא היינו זוכים בהישג זה , אני שמח בוודאי עבור הסטודנטים המשקיעים המון בלימוד באופן רציני ומחייב" אמר איתן.

סגנית מנהלת בית הספר להנדסאים ,אריאלה דוייטש אמרה: "סוד קסמו והצלחתו של איתן כרכז המגמה הוא בהיותו מעורב מאוד בהתקדמות התלמידים , בלמידה איכותית. איתן מצוי בקשר הדוק ורציף עם הסטודנטים והמרצים ,איתן הוא אוזן קשבת מחד, ומאידך בעל דרישות גבוהות וסטנדרטים של מצוינות".

מנכ"לית המכללה , מרב ששון אמויאל אמרה בעקבות העלייה המשמעותית בהישגי המגמה: " טיפוח ופיתוח המצוינות הוא בדנ"א של המכללה ואיתן עם צוות המרצים המצוין מוכיחים שאפשר להגיע לפסגה ההישגית, איתן אינו מוותר על אף סטודנט אך גם אינו מוותר לאף סטודנט, הדרוג הגבוה של מה"ט לאיתן הוא ההוכחה שההשקעה משתלמת והמסירות מתגמלת".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here