ריהוט משרדי
קרדיט pixabay

בכל משרד נדרש ריהוט מגוון לשימוש העובדים  המנהלים ובעלי תפקידים אחרים.  בכל משרד גדול יש חדרים וחללים שנועדו למחלקות שונות. יש הנהלה ולשכות צמודות, שיווק, כוח אדם ועוד. בנוסף, ניתן למצוא משרדים המקבלים ומארחים אנשים ובהם יש חדרי המתנה עם דלפקי קבלה וכדומה. בחלק אחר במשרד ניתן למצוא חדרי אוכל, פינות לשתיית קפה ותה, חדרי שירותים וכדומה. בכל אחד מהחללים הללו יש צורך להתאים ריהוט משרדי מעט שונה המספק מענה לצרכי המשתמשים. במשרדים קטנים יותר המגוון יהיה צנוע יותר בגלל מיעוט העובדים ובעיקר כי הצרכים הם קטנים יותר. יחד עם זאת, ניתן לעצב כל משרד בהתאם לטעם אישי ועם קו עיצוב אחיד כולל הזמנת ריהוט מותאמת.

יש מנהלי משרדים הבוחרים ריהוט אחיד ויש הבוחרים רהיטים מיוחדים יותר כדי ליצור מעמד  המבדיל בין מנהלים ועובדים מן המניין. במקרים אלו, חדר המנהלים יהיה מעוצב בצורה מוקפדת ויוקרתית יותר והדבר יתבטא גם בשולחן מנהלים יוקרתי והריהוט הצמוד אליו. ניתן למצוא שולחנות מנהלים במגוון עיצובים,  עם פלטות מלבניות ועם רגליים ישרות או אלכסוניות. יש שולחנות עץ טבעיים או מעובדים מלוטשים וצבועים ברמה גבוהה, עם ובלי יחידות מגירות מתחת. יש אחרים שצמודה להם יחידת שידות שבה מגירות לאחסון ועוד.  בנוסף, ניתן למצוא שולחנות העשויים  מתכת, זכוכית ועוד. ניתן למצוא שולחנות מעוצבים נהדרים עם שילוב חומרים של עץ ומתכת. לשולחן מנהלים ניתן להצמיד שולחן ישיבות כך שתיווצר מערכת בצורת האות טי. כסא מנהלים יותאם היטב לשולחן.

ריהוט למשרד כולל בתוכו כיסאות ושולחנות, כורסאות המתנה ארונות, שידות בעלות יחידות אחסון וכדומה. פקידה תצטרך שולחן עם פלטה רחבה שתאפשר לה עבודה נוחה. כך, יהיה ניתן להניח עליה מסמכים רבים. ניתן לרכוש רחבה מאוד כדי להניח  גם מערכת משולבת של מכונת צילום, פקס ומדפסת. במשרדים אחרים יעדיפו להוסיף שידות או ארוניות עליהן תונח מערכת כזאת ובמגירות שלהן להניח  ציוד משרדי מגוון. כסא הפקידה יהיה ארגונומי ומותאם לישיבה ממושכת. במשרדי קבלת קהל יהיה דלפק מתאים לקבלת מבקרים וכסאות ההמתנה תהיינה מעץ או ממתכת בלי ועם ריפוד מתאים. במטבחונים יהיו דלפקים וכסאות גבוהים או שולחנות וכיסאות מתאימים לאכילה, שתיית קפה ועוד.

ריהוט משרדי הינו בעל נפח רב ובחירתו הינה פונקציה של צורת החלל וגודלו. מקומו ייבחר בקפידה על מנת ליצור מרחב עבודה נוח לכל עובד ובנוסף, מרווח פנימי המיועד לתנועה חופשית. ניתן לקבל אותו בצבעים שונים כאשר המקובלים היותר הינם: חום, אפור, שחור ולבן. כמובן, שהגוונים יותאמו לכלל עיצוב המשרד. ניתן לרכוש ריהוט מוכן אבל, בהחלט, ניתן לבצע הזמנה מיוחדת על פי צרכי המקום. אין זה משנה, איזה ריהוט קונים, מה שחשוב הוא לרכוש איכותי אצל יצרנים ומשווקים בעלי מוניטין. המוצרים שלהם הינם איכותיים ובעלי גימור מושלם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here