נבחרת ההתעמלות האומנותית קרדיט רשת המתנסים "שחקים עפולה"

עיריית עפולה באמצעות רשת "שחקים עפולה" רושמת הישגים משמעותיים בתחום הספורט והעשרה ופותחת את שנת 2020 עם בשורות: תשע זכיות במדליות זהב בהתעמלות אומנותית, זכייה במקום הראשון של קבוצת "מנהיגות קולעת", מדליות באליפות ישראל בג'ודו, הישגים לשחקני נבחרת השחמט והעפלה לתחרות הגמר הארצית. "ממשיכים להשקיע בדור העתיד", אומר דניאל בן מנכ"ל הרשת.

בימים האחרונים נרשמו הישגים משמעותיים בעיר עפולה עם מספר זכיות ברמה הארצית בתחום הספורט והעשרה. נבחרת ההתעמלות האומנותית, בניהולה של השופטת הבינלאומית אנה גרברניק, רשמה הישג מרשים עם ניצחונות דרמטיים בתחרות הארצית שנערכה בחולון בשבוע שעבר. באליפות חולון הפתוחה השתתפו 28 מתעמלות בתרגילים קבוצתיים ואישיים והצליחו להביא את הניצחונות: 9 מדליות זהב, 2 מדליות כסף ו-4 מדליות ארד. הישג זה מצטרף לזכייתה לאחרונה של אליזבת גליידוק, בת העיר, שזכתה באליפות ישראל בהתעמלות אומנותית. תחום נוסף שזכה להישגים משמעותיים הינו מועדון השחמט בעפולה בהובלתו של המאמן משה קצירהמועדון השתתף בתחרות מוקדמות צפון של מחוז צפון כשחברי המועדון העפולאי מובילים את התחרות ומעפילים לגמר הארצי: אוהד טסלר – מקום ראשון עד גיל 7 ומרק גרטינפלויס בן ה-12, קפטן קבוצת הבוגרים שהוביל את מועדון השחמט לליגה ב' – מקום 4, עד גיל 13. יתר על כן, גאווה נוספת נרשמה השבוע עם פרויקט "מנהיגות קולעת" שמתקיים בבית הספר "אורן-אורט" בהובלת אגף הספורט העירוני-במהלך השבוע האחרון התקיים הגמר המחוזי, במהלכו זכתה הקבוצה העפולאית במקום הראשון. זאת ועוד ענף הג'ודו ממשיך להביא הישגים משמעותיים לעיר עם זכייתם של לוחמי הג'ודו מבית הספר "ראק ג'ודו" במקומות הראשונים באליפות ישראל ברעננה.  

דניאל בן, מנכ"ל רשת "שחקים": "בהובלתו של ראש העיר אבי אלקבץ אנו משקיעים את מיטב המשאבים בעתיד ילדי העיר. בשנה האחרונה אנו רואים את הניצנים אותם זרענו הולכים וגדלים. נמשיך ביחד עם כלל האגפים להביא עוד הישגים משמעותיים לעיר ולהשקיע בתחומי הספורט, העשרה תרבות וקהילה למען תושבי העיר. הילדים האלה, ועוד רבים נוספים, ימשיכו להביא לעיר עפולה עוד המון גאווה". 

מנהיגות קולעת מקום ראשון אורן אורט
קרדיט רשת המתנסים "שחקים עפולה"
נבחרת ההתעמלות האומנותית עפולה
קרדיט רשת המתנסים "שחקים עפולה"

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here