בימים האחרונים הסתיים 'שבוע מרכז צעירים' בעפולה
קרדיט צילום: עיריית עפולה.

בימים האחרונים הסתיים 'שבוע מרכז צעירים' בעפולה והוגדר כהצלחה לאחר שמשך עשרות צעירים שהשתתפו באירועים ובמפגשים שנערכו לאורך השבוע כחלק מהמיזם של המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל.

הצלחה לשבוע הצעירים בעפולה. לאורך השבוע התקיימו פעילויות רבות שהביאו לחשיפה של עוד ועוד צעירים לשירותים שמציע המרכז ולצוות הרכזים המסור הפועל במקום. השבוע הייחודי נפתח עם הרצאה מרתקת בנושא 'איך להיות תמיד בביקוש בעולם העבודה?' של ד"ר דפנה שקד. ההרצאה סיפקה כלים וידע מקצועי למחפשי העבודה שנכחו בקהל. אירוע נוסף הייתה הרצאתה של עינת מאור יועצת ומדריכת הורים בשיטת אדלר. עינת העבירה להורים הצעירים, כלים ושיטות איך לגדל ילדים עם דימוי עצמי גבוה. את 'שבוע מרכז צעירים' סגרו בהרצאתה של הגורו לקניות ברשת, הילה גרינפלד שהגיעה ראשונה לעיר עפולה. הילה העבירה הרצאה על טיפים לקניות באינטרנט. שיתפה את הקהל המשתתפים על טיפים, כלים פרקטיים, המלצות ושיתוף קודים של הטבות בלעדיות לקניות און ליין באתרים שונים. משתתפי ההרצאה זכו ללמוד איך לחסוך זמן וכסף בקניות באינטרנט.

בימים האחרונים הסתיים 'שבוע מרכז צעירים' בעפולה
קרדיט צילום: עיריית עפולה.

איתי אליהו, מנהל מרכז צעירים: "כיף לראות את צעירי העיר מגיעים ונהנים במסגרת אירועי שבוע מרכז צעירים. אנו שואפים תמיד להביא תוכן מעשיר לכלל התחומים המעניינים את הצעירים". אבי אלבאז, משנה למנכ"ל: "מרכז צעירים שם את יהבו לפעילות מגוונת ורחבה לכלל צעירי עפולה בגילאים 18-40. פעילות המרכז תעבור בשבועות הקרובים למבנה חדש ואטרקטיבי, שיהווה אבן שואבת לכלל צעירי העיר. אני מזמין את הצעירים שלנו להתעדכן בקשת הפעילויות באתר המרכז והעירייה ולהצטרף לעשייה המגוונת".

בימים האחרונים הסתיים 'שבוע מרכז צעירים' בעפולה
קרדיט צילום: עיריית עפולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here