שיפוץ משרדים

שיפוץ משרדים הוא דבר חשוב ביותר בכל חברה שרוצה לגדול והתרחב. לעיתים השיפוץ נובע מאחר שהבניין הוא מיושן ורוצים להקנות לו מראה חדיש ואסתטי. אך הסיבות העיקריות לשיפוץ כוללות: בעיות אקוסטיות אשר מקשות על תפקוד תקין של החברה, הגדלת חלל המשרד, מעבר למבנה חדש הדורש שינויים שיתאימו למשרד ועוד. בכל אחד מהסיבות הנ"ל יש צורך בשיפוץ משרדים על מנת ליצור סביבת עבודה נוחה ונעימה לעבודה. בנוסף לכך חשוב לעובדים יהיה נוח במקום עבודתם מאחר שמחצית מיומם הם מבלים שם. מעבר לכך, משרד מוזנח ולא אסתטי מעניק רושם ראשוני שלילי ולא חיובי על החברה. ככל שמראה המשרד מרשים ומושך כך לקוחות ירצו לעבוד עם החברה.

הדברים החשובים בשיפוץ משרדים

החלטתם לבצע שיפוץ משרדים מזל טוב! רגע לפני שאתם משפצים את המשרד שלכם חשוב שתבינו מה כולל שיפוץ משרדים. המרכיבים העיקריים של שיפוץ משרדים כולל: החלפת מערכת אינסטלציה, תשתיות,, ריצוף או החלפת פרקט, החלפת ריהוט, גבס, צבע ועיצוב עצמו של החלל. כל אחד מהמרכיבים הללו חשובים מאוד בעת שיפוץ המשרד, על מנת שנקבל שיפוץ ברמת גמר גבוהה.

חלוקת החללים בשיפוץ משרדים

הסיבה העיקרית שיפוץ משרדים הוא הגדלת חלל המשרד. חלוקת החללים מחדש, עוזרת לפתור את בעיית הגדלת מצבת העובדים, כך שיש יותר שטח לעובדים לעבוד. ישנם חללי עבודה משותפים שנרצה לחלקו למשרדים קטנים או להרחיבו. במקרה של מחסור בחדר ישיבות בחלל המשרדים, יהיה צורך בשינויים בחלוקה על מנת ליצור חלוקה חדשה שתתאים לאופי פעילות החברה. חשוב שהחלוקה הפנימית של החללים לא תחייב הוצאת היתר במראה, אך במידה ויש צורך לכך יש לקבל היתר לצורך כך. עבודת האינסטלציה לא נוגעות בתשתיות הקיימות של החשמל, אך תכנון החלוקה המחודשת של החללים נדרשת להתחשב במטבח ובשירותים שלא יזוזו ממקומם. כמו כן, קורות ועמודים תומכים משפיעים על חוזק המבנה כולו, לכן שמבצעים שיפוץ של המשרד לא נוגעים בעמודים או הקורות.

גבס ואקוסטיקה בשיפוץ משרדים

תהליך בניית קירות פנים באמצעות גבס אורך מספר ימים לעומת מחיצות בבלוקים שאורכים בין שבוע לשבועיים. באמצעות הגבס ניתן לשפץ את המחיצות במשרד, שימוש בלוחות גבס מיוחדים אף יעזרו לפזר את הקולות בחדר הישיבות, כך שנקבל אקוסטיקה גבוהה מאוד ממש בדומה לאולמות הקולנוע. כמו כן, חשוב להקפיד על בידוד מיטבי בקירות המשרד שיחסום את הרעשים בין החללים השונים. הפתרון לבעיות של הד בחלל הוא באמצעות לוחות או פאנלים מגבס מחורר בקירות או בתקרה. הלוחות מגיעים עם חורים בגדלים וצורות שונות כאשר על גביהן ניתן לשים חיפוי של בד גיזה על מנת לגביר את הספיגה. גם שטיחים מקיר לקיר יעזרו לספוג את הקולות ויתנו פתרון מצוין לבעיית האקוסטיקה. כמו כן, חשוב מאוד לשים לב בהתאם לתנאי המשרד כמו: מספר העובדים, אופן העבודה ונתונים פיזיים שונים של המקום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here