סטודנטים במכללה, לחזק ולבצר את הביטחון האישי והאחריות של הסטודנט צילום: דוברות המכללה

חיזוק וביצור המעטפת להצלחה

בימים אלה, עם פתיחת שנת הלימודים במכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מובילה מנכ"לית המכללה בשיתוף, "הזנק להנדסאים", ומה"ט פרויקט ייחודי, קורס הכנה המיועד לסטודנטים שנה א' הלומים במגמות ההנדסה בשעות הבוקר." המטרה, אומרת מנכ"לית המכללה, היא ביצור וחיזוק הביטחון העצמי, העצמה ואוריינטציה וחיבור ללימודים במכללה."

תהליך כניסתם של הסטודנטים החדשים לעולם ההשכלה הגבוהה בכלל ובשערי המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, בפרט, אינו פשוט וקל. על אף המיונים המקדימים, מערכות הסינון המקצועיות, המפגש האישי עם ראש המגמה, עדיין נדרשת הכנה משמעותית ליצירת ביטחון אישי בקרב הסטודנטים.

בימים אלה, עם פתיחת שנת הלימודים פועלת המכללה בשיתוף פעולה מוצלח עם "הזנק להנדסאים", על מנת להכין את הסטודנטים לקראת המשך לימודיהם.

כיום לומדים במכללה, שלוש מאות ושבעים סטודנטים בשנתם הראשונה בכלל מגמות ההנדסה, פרויקט זה מתקיים בשלב זה רק בקרב סטודנטים הלומדים לימודי בוקר.

הסטודנטים ייהנו במהלך סמסטר א' מליווי ולמידה על ידי צוותים מיומנים מ"הזנק הנדסאים", ירכשו מיומנויות למידה, ייהנו מהכנה למבחנים, מחיזוק הביטחון האישי, מהעצמה, מאוריינטציה וחיבור ללימודים גבוהים, חיזוק וביצור מעטפת התמיכה הקיימת במכללה.

מנכ"לית המכללה, מרב ששון אמויאל, מברכת על קורס ההכנה ומוסיפה, "אנו ערים וקשובים מאוד לאתגרים והמורכבויות הניצבים מול הסטודנטים בשנת לימודיהם הראשונה במכללה, אני מאמינה שחיזוק התלמידאות, הבנת והפנמת גודל האחריות של הסטודנט, הם הערובה להצלחתו עד לקבלת הדיפלומה המיוחלת."

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here