עלאא וסעיד, למדו ביחד, סיימו ביחד, מנהלים ביחד. ביריד התעסוקה במכללה .
צילום: אלבום פרטי

עלאא בסול מהכפר ריינה ואחיו סעיד הם סיפור הצלחה, לא בסגנון סינדרלה אלא בעבודה קשה, מאומצת, לא ויתרו על חלומם והצליחו לסיים ביחד את לימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללת נצרת עילית-יזרעאל, כיום שניהם מנהלי מחלקות במפעל "נילית". "המסר שלנו לא לוותר על החלום, לא להישבר, בסוף מגיעים".

הם אחים, בהפרש  גילאים של שבע שנים, שני בוגרי מכללת נצרת עילית-יזרעאל, שני מנהלי מחלקות במפעל "נילית", הורים לשלשה ילדים והם בטוחים שהשמים הם הגבול והאופק יאיר להם מטובו.

עלאא, 40, נשוי ואב לשלשה, ואחיו סעיד, 33, נשוי ואב לשלשה, שניהם בוגרי הנדסת תעשייה וניהול אשר אך לפני שנה סיימו לימודיהם במכללת נצרת עילית-יזרעאל. "התחלנו ללמוד ביחד, סיימנו ביחד ואנחנו עובדים כמנהלי מחלקה ב"נילית" ביחד, אומר סעיד הצעיר, ומוסיף: כששני אחים הולכים ביחד ללמוד זה נותן כוח, מעודד, מאפשר התמודדות קלה יותר עם קשיים, זו הייתה התקווה שלנו".

אחיו הגדול עלאא מוסיף: "עבורי הלימודים היו הגשמת חלום, כשסיימתי את הלימודים בתיכון ,לפני 21 שנים מאוד רציתי ללמוד, להתפתח, להתמקצע אך המצב בבית לא אפשר זאת, התחלתי לעבוד במפעל "נילית", 20 שנה אני עובד במפעל וכיום אני מנהל מחלקה, מחצית מחיי הם ב"נילית", אבל אני לא ויתרתי לעצמי, לא הפסקתי לחלום עד שיחד עם סעיד יצאנו למסע הלמידה שלנו, החלום שלי התגשם, אני רוצה להעביר מסר שלעולם אל תוותר על החלומות שלך, להילחם, לא להתייאש, חלומות בסוף מתגשמים. תראו אותי". אומר עלאא.

גם סעיד וגם עלאא אומרים כי הלמידה במכללה העשירה את עולמם המקצועי והשביחה את איכות עבודתם. "הלמידה עם הצוות המצוין במכללה העשירה אותנו מאוד, יש לנו עוד חלומות לתפקידים בכירים יותר ב"נילית", להתקדם, לא להישאר במקום, הכל התחיל במכללת נצרת עילית-יזרעאל, ואנחנו גאים על כך". אומר סעיד.

עלאא וסעיד, למדו ביחד, סיימו ביחד, מנהלים ביחד. ביריד התעסוקה במכללה .
צילום: אלבום פרטי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here