עידן צוקר
קרדיט: עידן צוקר

פעילות הקיץ בחטיבת בני המושבים נמצאת בשיאה – אלפי חניכות וחניכים מרחבי הארץ יצאו לסמינרי ט', מסע בעקבות לוחמים לשלוח, מחנה המדריכים, מחנה פלמ"ח לשכבות ד'-ו' וממש בימים אלה גם לסמינר מד"מים-מש"צים, שמכשיר את הנהגת התנועה הבאה.
במקביל לכך, שנת הפעילות תשפ"ב עוד רגע מתחילה ורחבי הנוער העובד והלומד נערכים במרץ. החטיבה התאימה את עצמה גם לנהלי הקורונה וערוכה לתרחישים השונים – פעילות שגרתית, הגבלות, סגר – וכל דבר אחר. אחרי קיץ בשטח מרובה בבדיקות קורונה – מדריכי החטיבה מקווים להמשיך לפגוש את החניכים כמו שצריך. בשבועיים האחרונים 11 ישובים ברחבי הארץ – מושבים וישובים קהילתיים כאחד – החליטו להצטרף לפעילות החטיבה ולחזור הביתה לבני המושבים עם 165 ישובים ברחבי הארץ – ההתרגשות לקראת תשפ"ב גדולה מאוד.

"אנחנו שמחים על ההצטרפות של ישובים נוספים ממטה יהודה, הגולן ומגידו. שמנו לעצמנו למטרה ליצור תנועה איכותית ברמת הישוב, המועצה והארצי. מודל התוכנית הישובית שפיתחנו בשנתיים האחרונות יצר שינוי עמוק ואיכותי באופן בו מצליחים וליצור את התנועה בכל ישוב וישוב", מספר אדם קמחי, סגן מנהלת החטיבה. "אנחנו שמחים לגדול, להתפתח ולצמוח, לחזור למועצות בהם פעלה בני המושבים בעבר וגם להגיע למקומות חדשים שמעולם לא פעלו דרכנו. עם סטטיסטיקה של של מעל 30 ישובים שהצטרפו בשנה האחרונה ו0 שעזבו – אנחנו יודעים שאנחנו בכיוון הנכון", מוסיף אדם.

בחטיבה מספרים על ישובים נוספים שצפויים להצטרף בקרוב ולחזור למשפחה – לתנועת הנוער של המרחב הכפרי בישראל.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here