12 שנות לימוד לכולם
יח"צ

מחזור שלישי של השלמת 12 שנות לימוד הסתיים בימים אלו במרכז צעירים נוף הגליל. אלכס אביטל, מנהלת הפרויקט: "כולם יכולים להצליח, רק תגיעו".

12 שנות לימוד לכולם
יח"צ

מרכז צעירים, הפועל מטעם עיריית נוף הגליל סיים בימים אלו את המחזור השלישי של קורס להשלמת 12 שנות לימוד, לתושבי נוף הגליל. הקורס השנתי, בשיתוף משרד החינוך, ללא עלות, מיועד לתושבים שלא סיימו 12 שנות לימוד ומקנה להם את היכולת ללמוד לאורך השנה ולקבל תעודת סיום לימודים תוך ליווי פרטני של כל אחד מחברי הקבוצה. קבלת התעודה פותחת למסיימים את דלתות התעסוקה עם אפשרות להתקבל למאות משרות שזהו תנאי הכניסה שלהן והן כניסה לתחום האקדמיה- הן למכללות והן לאוניברסיטאות וקורסים מקצועיים, שזהו תנאי סף הכרחי לכניסה אליהן בכל גיל. המחזור הרביעי מתקיים כבר בימים אלו וצפוי להסתיים במהלך שנת 2020. "זו זכות גדולה לנהל את הפרויקט הזה" אומרת אלכס אביטל, מנהלת הפרויקט ואת תחום החיילים המשוחררים "לאורך המחזורים השונים מגיעים אלינו תושבים מכל קצוות העיר ומקבלים את ההזדמנות לסיים 12 שנות לימוד, דבר הפותח להם את דלתות הקריירה והתחום האקדמי. ההתרגשות בסיום הקורס היא גדולה ומשמעותית. היום, כשאני רואה את מסיימי המחזורים הקודמים- כסטודנטים באקדמיה, אין גאה ממני. בחודשים הקרובים צפוי להיפתח מחזור נוסף. אני קוראת לתושבי נוף הגליל, כולם יכולים להצליח, רק תגיעו".

הקורס המיוחד, מתווסף לשורת קורסים נוספים שמרכז צעירים נוף הגליל מנגיש לטובת האוכלוסייה בעלויות נמוכות או ללא עלות כלל. תוך שילוב בין אירועים חוויתיים, פגישות ייעוץ וקורסים ממוקדי קהל, מצליח המרכז להגיע למגוון רחב של קהלים ולהבנות את הדרך להצלחה תוך הקשבה לצרכי התושב והתאמת התכנים הרלוונטיים והחדשניים ביותר.

12 שנות לימוד לכולם
יח"צ

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here