14 פרויקטים חדשים יוצאים לדרך
עיריית מגדל העמק

מועצת העיר אישרה ב-20 מיליון שקלים תקציבי פיתוח הכוללים הקמת שני בתי ספר, שני מעונות יום, שלוש כיתות גן, שיפוץ אצטדיון הכדורגל הישן, שלושה פארקים מוזיקליים, שדרוג פארק הזית ועוד…

בשורה משמחת לתושבי מגדל העמק. העירייה אשרה 14 תב"רים בישיבת ועדת כספים בעלות של כמעט 20 מיליון שקלים כאשר השתתפות העירייה באותם פרוייקטים עומדת על 187,000 שקלים – משמע אחוז אחד!
בחינוך, הקמת שני אשכולות מעונות יום בעלות של 6,440,000 שקלים, הקמת שלוש כיתות גן ילדים במצפה העמק בעלות של 2,300,000 שקלים ובנוסף תכנון של 3 כיתות נוספות, הקמת בית ספר לבנות "נחליאל" בעלות של שישה מיליון שקלים, ובנוסף תכנון של שני בתי ספר חדשים בקריית רבין ובמצפה העמק ואולפנה תפארת.

גם בספורט יש שדרוג משמעותי. כבר במאי הקרוב יחל שיפוץ בעלות של 800 אלף שקלים באצטדיון הכדורגל העירוני. בנושא התייעלות אנרגטית, העירייה הצליחה להגדיל את התקציב בעוד 270 אלף שקלים ותמשיך את החלפת תאורת רחוב לחסכונית יותר, החלפת מערכות מיזוג, שיפור תאורה במוסדות חינוך, תרבות וכו'.
כדאי שתושבי מגדל העמק יחלו להתרגל לצלילי המוזיקה בפארקים העירוניים. 300 אלף שקלים יושקעו בתשתיות לפארקים מוזיקאליים בשלושה פארקים שונים: הראשונים, הזיתים וכליל החורש, בנוסף אליהם פארק הזית יזכה לפיתוח בחדש בעלות של מיליון וחצי שקלים.

בתי ספר בעיר יזכו למחשבים חדשים בעלות של 100 אלף שקלים, 640 אלף שקלים יושקעו ברכישת ציוד וריהוט חדש לבתי ספר וגני ילדים ועוד 350 אלף שקלים יועברו לעבודות בטיחות אש בבית ספר "נופים".

14 פרויקטים חדשים יוצאים לדרך
עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here