בוגרי אורט עפולה נפרדו בטקס מרגש
קרדיט צילום: אורט עפולה.

מסיבת סיום המסורתית של שכבת י"ב בקריית חינוך 'אורט אורן' עפולה התקיימה בפארק העירוני בהשתתפות ראש העיר וכללה חלוקת תעודות הצטיינות.

בוגרי אורט עפולה נפרדו בטקס מרגש
קרדיט צילום: אורט עפולה.

בוגרי בית הספר קריית חינוך אורט עפולה מחזור נ"ח חגגו את מסיבת הסיום באירוע מרשים בפארק העירוני בעפולה. הטקס התקיים בהשתתפות ראש העיר אבי אלקבץ, ראש מינהל חינוך טינה ולדמן, מנהלת האזור ומפקחת בית הספר.

הערב החגיגי החל בקבלת פנים לבוגרים ולאחריו התקיים טקס מצטיינים בו חולקו 13 מצטייני מגמות, 4 תעוות הצטיינות לימודית וחברתית ומלגת משפר. כמו כן חולקו שתי תעודות הצטיינות נוספות, הראשונה מטעם מנכ"ל אורט והוענקה על ידי מנהלת האזור שולה מנור לתלמיד גל אגם על הצטיינות יתרה המשלבת הישגים לימודיים גבוהים לצד ענווה ודרך ארץ ותעודת הצטיינות על פעילות ערכית חברתית מטעם ראש העיר אבי אלקבץ שהוענקה לתלמידה ביטאו אלינור מי ששימשה כיושבת ראש מועצת תלמידים הן בחט"ב והן בתיכון על פעילותה החברתית קהילתית למען העיר ובית הספר.

בוגרי אורט עפולה נפרדו בטקס מרגש
קרדיט צילום: אורט עפולה.

שיאו של הערב היה במופע שהעלו בוגרי השכבה תחת הוכתרת "ראש בראש" בהובלתם של הבמאי דורון גואטה והכוחות המקומיים הצעירים דקל בכר בוגרת בית הספר שהייתה אמונה על הכוריאוגרפיה וחן הררי על ההפקה המוזיקלית יחד עם עומרי מראד. במופע הציגו הבוגרים את "מלחמת המינים" בקטעי משחק הומוריסטיים ובריקודים שסחפו את הקהל.

יש לציין כי מסיבת הסיום חותמת עשייה חינוכית ערכית של בוגרי בית הספר בהובלה של מנהלת בית הספר איריס אהרון דוד וצוות המחנכים של שכבת י"ב וביניהם רונית אוחיון, אורית ג'יבלי, עדי לאלום, דודי ארבע, נעמה זוזוט ומורן הראל וכן צוות בית הספר וצוות הורי שכבת י"ב יחד עם יו"ר וועד ההורים גדי גורי שתרמו רבות להצלחת הטקס והמופע.

בוגרי אורט עפולה נפרדו בטקס מרגש
קרדיט צילום: אורט עפולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here