3 חרקים ומעופפים מטרידים – ואיך תיפטרו מהם?

היתושים מפריעים לכם לישון וגורמים לכם להתגרד, הנמלים נמשכות אל שאריות המזון במטבח וגם אם אתם לא מודעים לקיומו, פשפש המיטה אורב ומחכה לכל הזדמנות לעקוץ. אם נמאס לכם מהביקורים התכופים של האורחים הבלתי רצויים הללו, זה בדיוק הזמן לפעול. אתם לא צריכים לעשות את זה בעצמכם, ואם אתם רוצים ליהנות מראש שקט לאורך זמן – עדיף לעשות את זה כמו שצריך, עם חברת הדברה מקצועית.

לא נעים להכיר: פשפש המיטה

נתחיל מיצור אחד קטן שאתם אולי לא רוצים להכיר אבל זה לא אומר שזה לא יכול לקרות. קוראים לו פשפש המיטה וכפי שהשם בוודאי רומז לכם, הוא מופיע בעיקר במיטה. זה יכול לקרות במקומות שבהם ההיגיינה נמוכה יחסית (למשל במחנות צבאיים) או בבתים נקיים שאליהם מגיעה ספה מהרחוב או מזרן משומש. תוכלו לזהות את הביקור הלא-רצוי הזה בזכות העקיצות על הגוף וכתמי הדם הקטנים על המצעים, ואם מצאתם את הסימנים הללו – מומלץ לבצע הדברת פשפש המיטה מוקדם ככל האפשר. שימו לב שחברת הדברה מקצועית תעזור לכם לעשות את זה בצורה יעילה מאוד, ועם הניסיון הרב של חברת זבנג תוכלו להיפרד מהפשפשים אחת ולתמיד.

מעצבן ועוקץ: היתוש

אם פשפש המיטה לא מאוד פופולרי, היתוש כבר מוכר הרבה יותר. שמו הולך לפניו ואתם בוודאי מכירים אותו היטב. הזמזומים הטורדניים שלו מפריעים לכם לישון, וגם אם הצלחתם להירדם סביר להניח שתתעוררו עם עקיצות וגירודים. כדי להיפטר ממנו מומלץ לבצע טיפול מונע ("מים עומדים" במאגרי הניקוז מושכים אליהם לא מעט יתושים) וכמובן לבצע הדברת יתושים מקצועית. בתהליך הזה מעורבים חומרים חזקים שדוחים את היתושים ומרחיקים אותם.

שאריות מארוחת הבוקר: נמלים

העובדות החרוצות ביותר שפגשתם אי פעם הן ללא ספק הנמלים. גם כשאתם משתדלים להסתיר כל גרגר סוכר או שארית מזון, הן מוצאות את הדרך אל פינת הקפה או אל מסתור הלחם. כדי להתמודד איתן מוצעות היום כמה שיטות ביתיות פשוטות למדי, בראשן התרסיס שתוכלו לקנות בכל סופרמרקט, אבל השיטות הללו מציעות פתרון פשוט וקצר מועד בלבד. בחירה בחברת הדברה בקריות תאפשר לכם להתמודד עם האתגר בצורה יסודית וטובה יותר, ולהיפרד מהנמלים המעיקות. עם הציוד המתקדם והצוות המקצועי של חברת זבנג, תוכלו לבחור את כל פתרונות ההדברה המתאימים לכם באמת. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה בטלפון 052-5688240.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here