היא מוכרת יותר בשם המבטיח "מכונת אמת" ורבים מבעלי העסקים משתמשים בה כחלק בלתי נפרד מניהול העסק שלהם. הם נעזרים בה כדי לגייס עובדים אמינים וישרים, כדי לאתר את העובד שסרח או כדי להבטיח קידום מדויק לאדם הראוי ביותר. בדיקת הפוליגרף היא ללא ספק כלי משמעותי שיכול לעזור לכם לקבל החלטות טובות ולהימנע מטעויות, ויש מצבים שבהם היא עשויה להתגלות ככלי שאי אפשר לוותר עליו. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל ש. כספי.

 

סיבה ראשונה: קבלת החלטות טובה יותר

ההצלחה העסקית שלכם תלויה בהחלטות השונות שתקבלו לאורך הדרך, ובפרט בבחירת האנשים שילוו אתכם בכל צעד. בעבודה עם חוקר פרטי תוכלו לבחון לעומק את השותף הפוטנציאלי שלכם, להבין האם הוא אמין ולהחליט האם הוא מתאים גם לצרכים האישיים שלכם. באופן דומה, בדיקת פוליגרף תעזור לכם לבחון קצת יותר לעומק את המידע שמסר המועמד שלכם רגע לפני שאתם מקבלים אותו, וכך תדעו האם יש סיבה לחשוש – או האם מדובר בעובד מקצועי ומהימן. עם המכשור והניסיון הרב של ש. כספי תקבלו את כל התשובות לכל השאלות הללו, ותימנעו מהטעויות היקרות שיפגעו בעסק שלכם.

 

סיבה שנייה: צמצום חשודים

אם הבחנתם בכסף שנעלם מהקופה או בסחורה שאיש אינו יודע היכן היא מסתתרת, בהחלט ייתכן שהאשם נמצא ברשימת העובדים שלכם. במצבים מהסוג הזה רצוי לבצע בדיקת פוליגרף לעובד ולשאול את השאלות הנכונות במידת הזהירות הנדרשת, ועם מכון פוליגרף שיודע לתכנן את התהליך ואת השאלות המתאימות זו משימה קצת יותר פשוטה. זהו פתרון מצוין וחשוב בין אם אתם חושדים בגניבה, במרמה או בכל פעולה אחרת שעשויה להסב נזק משמעותי מאוד לעסק, למותג וכמובן – גם לחשבון הבנק שלכם.

 

סיבה שלישית: בחינת גרסאות שונות

בין אם אתם מנסים לפתור תעלומה המשפיעה באופן ישיר על העסק שלכם ובין אם אתם מחפשים דרך יצירתית לאשש (או להפריך) גרסאות סותרות שנמסרו על ידי העובדים למצבים כאלה ואחרים, בדיקת פוליגרף היא צעד נכון וחשוב שלא כדאי לוותר עליו. חוקר פרטי המיומן גם בביצוע פוליגרף יוכל לסייע לכם בתהליך הרגיש והמורכב הזה, לאסוף את כל הראיות הנדרשות ולקדם אתכם לקבלת החלטה מושכלת וטובה יותר. זאת תוך הקפדה על רמת הזהירות הנדרשת באופן דומה לזהירות הנדרשת בביצוע חקירות אישות למשל.

החל מחקירות אישות, חקירות מודיעיניות וכן הלאה, הליווי האישי והמקצועי של ש. כספי יאפשר לכם להגיע אל היעדים הללו בבטחה, ואתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 054-6204394.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here