לושן של קמדיס להקלה בגירוד וגירוי העור ולעקיצות מחיר  שח ל מ
קלמינג לושן של קמדיס להקלה בגירוד וגירוי העור ולעקיצות

חברת הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומית "קמדיס" 

משיקה את Calming Lotion –תחליב להרגעת העור מעקיצות וגירויי עור שונים מסדרת RELIEF- 

חברת קמדיס היא מהמובילות למוצרי דרמו -קוסמטיקה על בסיס תרכובות צמחים מהרפואה הסינית המסורתית, אשר הוכחו קלינית ואף עוגנו בפטנטים. סדרות המוצרים שפיתחה החברה היא בשביל טיפול בתסמינים שונים של העור, החל מתסמיני יובש וגירוי בחילופי עונות ועד תסמיני פסוראזיס סבוריאה ודומיהן הדורשים טיפול מקיף .

החברה השיקה לאחרונה את המוצר Calming Lotion –תחליב להרגעת העור מעקיצות וגירויי עור שונים מסדרת RELIEF- תחליב-ג'ל להקלה והרגעה מידית של עור מגורה כתוצאה מעקיצות יתושים וגירויים אחרים. הפורמולה עובדת באמצעות הרכב צמחים מרוכז ובלעדי לקמדיס המעניק לו גם את הגוון הטבעי הייחודי לו. התחליב מוריד ביעילות אדמומיות וגרד הנלווים לעקיצות וגירויי עור שונים ומסייע במניעת התפתחות דלקת. מתאים למבוגרים, ילדים ותינוקות מגיל ששה חודשים, אינו מכיל סטרואידים או פראבנים ונטול בושם.

30 מ"ל מחיר לצרכן: 31.20 ₪

חברת קמדיס הוקמה ב-2003 על ידי רוני קרמר וצוות מומחים לרפואה סינית בעלי ידע נרחב ברפואת עור, במטרה לפתח פתרונות יעילים לבעיות עור כרוניות, המבוססים על טהרת צמחים ואינם גורמים לתופעות לוואי, ועל כן נרקחו המוצרים בהתאמה לעבוד בטבעיות עם העור במטרה להקל על תסמינים הנובעים מאטופיק דרמטיטיס, סבוריאה דרמטיטיס, פסוריאזיס, אקנה, ועור יבש ומגורה. יעילות המוצרים הוכחה בניסויים קליניים. החברה נמצאת בתנופת צמיחה בינלאומית ולאחרונה השיקה פעילות בארה"ב, סין, פיליפינים וסינגפור, זאת בנוסף לטאיוון ולמספר מדינות באירופה. בבעלות החברה מפעל לייצור תמציות צמחים בסין, הפועל בסטנדרטים מחמירים של אבטחת איכות, כולל מספר תקני ISO.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here