סווטה גרצ'ין, אלגוריתמיקאית בחברת KLA קרדיט: צילום יח"צ

לא פחות מ- 15,971,338 צעדים צברה חברת KLA ממגדל העמק, במסגרת תחרות צעדים שערכה במסגרת חודש המודעות לסרטן השד. 216 עובדים הצטרפו לאתגר וצעדו במשך שבועיים במסגרת תחרות אישית וקבוצתית. הצעדים תורגמו בסופו של דבר לתרומה בסך 20,000 ₪ לעמותת אחת מתשע, המסייעת לנשים החולות בסרטן השד. 

"חברת מובמנט, ספקית שלנו לתוכניות בריאות, המליצה על אפליקציית ראמבל, שיודעת להציב יעדים, לחלק את הצועדים לקבוצות והכי חשוב – להמיר צעדים למטבעות. היעד הראשון שלנו היה להגיע ל- 15,000 ש"ח אבל בסופו של דבר תרמנו 20,000 ₪ לעמותת אחת מתשע" אמרה מור עזריה, דירקטורית בכירה ומנהלת חטיבת אוטומציה ויו"ר פורום WISE להעצמת נשים ב- KLA. "האירוע העלה את המודעות של העובדים לא רק לפעילות גופנית כאורח חיים בריא, אלא גם לסרטן השד וכך יצאנו נשכרים כפליים, ובסופו של דבר תרמנו לעמותה שעושה עבודה כל כך חשובה כל השנה." 

אורית הרוש, מנהלת בכירה בחטיבת התפעול
קרדיט: צילום יח"צ

בתחרות הקבוצתית זכה צוות הרכש העקיף, אשר מנה רק 6 צועדים, עם 776,148 צעדים. כל ערב דאגה אירנה פוליאקוב, מנהלת הצוות הזוכה וחברת פורום WISE ב- KLA, לשלוח לצוות שלה  תזכורות ולדרבן אותם לצאת להליכה. "גם אנשים שפעילות גופנית היא מחוץ לתחום עבורם – התגייסו לעניין" אמרה פוליאקוב. 

 

במקום הראשון בתחרות האישית זכה איתן חג'אג', מהנדס פיתוח אפליקציה עם 369,033 צעדים, במקום השני זכתה אורית הרוש, מנהלת בכירה בארגון התפעול עם 306,890 צעדים  ובמקום השלישי זכה נתנאל גנון, מהנדס אינטגרציה בחטיבת התפעול עם 298,271 צעדים.  

נתנאל גנון, מהנדס אינטגרציה בחטיבת התפעול
קרדיט: צילום יח"צ

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here