קרדיט צילום: יח"צ.

כץ, שאחז בשנים האחרונות במספר תפקידים בכירים בזירה הפוליטית הארצית, כולל יועץ ראש הממשלה נתניהו בתקופה בה הוא היה באופוזיציה וראש מטה השר לביטחון פנים גלעד ארדן אמר: "החלטתי לעלות שלב לקדמת הבמה"

אופיר כץ מעפולה, יתמודד על מקום ברשימת הליכוד לכנסת ישראל בבחירות הקרובות. כץ, (38) נשוי ואב לשניים הינו תושב עפולה ונחשב לדמות פוליטית בכירה בליכוד, יתמודד בבחירות הקרובות לכנסת על משבצת המפלגה במחוז גליל-עמקים.

במהלך השנים האחרונות שימש כץ במספר רב של תפקידים בכירים. תחילה לפני כעשור כשהיה חלק מהכוורת של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אז יו״ר האופוזיציה. לאחר מכן שימש כיועץ בכיר לשרת התרבות והספורט, לימור לבנת, ראש מטה מוניציפלי לשר הפנים, יועץ בכיר לשר לביטחון הפנים, וראש מטה השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, תפקידו האחרון.

״היו אלה מעל 10 שנים מאתגרות ומלמדות, בהן לקחתי חלק מרכזי בעשייה למען הציבור, במהלכן למדתי מהטובים ביותר וספגתי את רוח הליכוד הכה מיוחדת ומשפחתית״, שיתף כץ את חבריו בעמוד בפייסבוק והמשיך בתודה מרגשת לשר לביטחון פנים גלעד ארדן והמשיך "כעת אני יוצא לדרך חדשה, אבל רגע לפני, חשוב לי להגיד תודה לחברות והחברים הרבים שליוו אותי בדרך. תודה ענקית לך גלעד, על כל מה שהשרשת בי ולימדת אותי. אתה ללא ספק המורה הטוב ביותר לשליחות ציבורית. זהו, אני יוצא לדרך! על המצע והדברים החשובים בהם אתמקד, אפרט בהמשך. חבריי, חברי מרכז הליכוד, לאחר שנים ארוכות של שיתוף פעולה החלטתי לעלות שלב לקדמת הבמה ומציב את עצמי, כאמור, לבחירה במשבצת גליל-עמקים ומבקש את תמיכתכם".

כידוע, בפריימריז הקרובים יבחרו חברי מרכז הליכוד מכל הארץ את נציגי המחוזות השונים לרשימה הסופית של הליכוד לכנסת בניגוד לפריימריז הקודמים שבהם בחרו מתפקדי הליכוד אך ורק את נציגם באותו מחוז. השיטה החדשה הופכת את כץ, המוכר בחוגי הליכוד בכל הארץ, למועמד מוביל שצפוי לקבל תמיכה רחבה מחברי ליכוד רבים שכן הוא נחשב לדמות מוערכת ואהודה בקרב חברי מרכז הליכוד.

קרדיט צילום: יח"צ.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here