קרדיט SHUTTERSTOCK

בגיל ההתבגרות, ועם צמיחת ניצני החזה הראשונים, תחושת כאב מאפיינת את אזור החזה שעובר שינוי, ותחושה זו מועצמת כנגד תנועה או מגע. הניצנים החדשים טרם מגיעים לגודל אשר מצדיק רכישת חזייה, ולזה תידרש עוד תקופת גדילה מסוימת, אולם גוזיות לנערות הם המוצר שמספק את התמיכה המתאימה.

מהי גוזיה?

גוזיה היא פריט הלבשה תחתונה, המתלבש על הגוף בדומה לגופיה, אולם עיקר מטרתו היא מעטפת, כיסוי ותמיכה לחזה. הגוזיה מגיעה ללא ברזלים, גמישה ונוחה, מונעת הזעה, נוחה ונעימה למגע. מלבד התמיכה בחזה ומניעת התנודתיות שלו בזמן תנועה, הגוזיה שומרת על מבנה החזה ומספקת כיסוי לפטמות בולטות.

גוזיות לנערות

השימוש הפופולרי ביותר בגוזיות הוא עבור נערות צעירות, בתקופת הגדילה וההתפתחות. הן יכולות ללבוש את הגוזיה בנקל ובאופן עצמאי, הגוזיה מקלה על כאבי הגדילה, ומאפשרת את המשך הגדילה הטבעית ללא הפרעה.

גוזיות לנשים

למרות הפופולריות שיש לגוזיות בקרב נערות צעירות, אין מדובר במונופול, וגוזיות משמשות גם נשים בוגרות, בעלות מידות חזה קטנות, כחלופה לחזייה. הגוזיה מספקת את התמיכה הרצויה לחזה קטן, מספקת מעטפת נעימה ומונעת מבוכות, ובעיקר פוטרת נשים אלה מן הצורך בלישת חזייה מסורבלת שלא לצורך.

סוגי גוזיות

גוזיות ספורט – גוזיות ספורט הן גוזיות הדוקות יותר, האוספות את החזה ומאפשרו ביצוע פעילות ספורטיבית ותנועה ללא מגבלה, וללא חשש מחזה מתנדנד ורוקד.

גוזיה ללא תפר – גוזיות ללא תפר מתאימות לבעלי רגישות חושית, אשר מגע התפרים על העור מציק להן וגורם לגירוד. גוזיה ללא תפרים היא בעלת מראה נקי, עשויה לרוב מבדים אטומים ואיכותיים ונעימה במיוחד על הגוף.

גוזיית סטרפלס – גוזיית סטרפלס היא גוזיה ללא כתפיות, ולמעשה מתלבשת על החזה לבדו ונתמכת בהיקף בלבד. גוזיה זו מיועדת למידות חזה קטנות בלבד, ומלבד התמיכה מספקת גם לבוש תחתון מתחת לבגד שקוף או חשוף, לתחושת נינוחות מרבית.

גוזיית גב איקס – גוזיית גב איקס היא גוזיה בסגנון גופיה אשר מעניקה תמיכה טובה יותר בזכות מבנה האיקס הייחודי בחלק האחורי שלה. גוזיה זו מתאימה גם לפעילות ספורטיבית ומשמשת עבור חלק מהנשים כגופיה גלויה ולאו דווקא כפריט של הלבשה תחתונה.

גוזיות עם ריפוד – גוזיות עם ריפוד מעניקות מעט נפח למראה החזה ומשפרות את התמיכה וההגנה עליו. ניתן למצוא גוזיות עם ריפוד במגוון מידות והיקפים, ובהתאמה לכל סוגי ומבנה החזה.

גוזיות תחרה – גוזיות התחרה מספקות מראה נשי ורך, מעוצבות במראה יוקרתי ומרשימות במיוחד. ניתן למצוא גוזיות תחרה מסוגים שונים, במגוון צבעים וגזרות.

גוזיות אטומות – הגוזיות האטומות עשויות מבדים אטומים ונושמים, מספקות מראה אטום לחלוטין ומתאימות מתחת לבגדים קלילים, דקיקים או במראה פתוח.

רכישת גוזיות און ליין

ניתן לרכוש גוזיות בכל חנויות ההלבשה התחתונה, אולם ניתן גם לרכוש אותן און ליין ברשת, מאתרי הלבשה תחתונה מובילים, וליהנות ממשלוח עד הבית, מחירים נוחים ושלל מבצעים. הגוזיות באתרים מוצגות בצורה ויזואלית על גבי דוגמניות, תוך פירוט מלא של הגזרה, סוג הבד ומידות הגוזיה. באתרי ההלבשה התחתונה לרוב נזכה למבחר גדול יותר של פריטים, ולמבצעים מגוונים ונוחים לכל כיס.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here