הדיקור הסיני שסייע לתושבי שמונה

אחרי שנתיים של סבל: דיקור סיני סייע לצעירה מהצפון להיכנס להריון

בת 32 תושבת קריית שמונה, ניסתה במשך שנה וחצי להיכנס להריון ללא הצלחה. הצעירה פנתה יחד עם בן זוגה לטיפולי פוריות לאחר שהבינו כי אינם מצליחים להרות באופן טבעי. כמו זוגות רבים אחרים הם הופנו לטיפולי IVF, אך גם אחרי שני סבבים של הפריה חוץ גופית התוצאה המיוחלת לא הגיעה.

הזוג המתוסכל פנה לרופאים נוספים ובהמלצתם החליטו לפנות למרפאת כללית רפואה משלימה שם עברה הצעירה סדרת טיפולי דיקור סיני, ואכן, אחרי עשרה טיפולים אצל המטפלת רוית אלפא, היא הצליחה להרות.

לדברי המטופלת: "אני כעת בשליש הראשון, ואני ובן זוגי מאושרים. זהו היה רגע מרגש מאוד לראות כי ההריון סוף סוף נקלט, אחרי תהליך ארוך שהתחיל בניסיון טבעי, דרך טיפולי IVF שלא עבדו לנו, זאת היתה תקופה קשה מאוד שאני לא מאחלת לאף אחד. אני שמחה מאוד שהדיקור הסיני סייע ומודה לרווית אלפא שהיתה שם בשבילי ובשבילנו".

"נשים מגיעות פעמים רבות אל הרפואה הסינית כאשר הן נתקלות בבעיית פריון בשלבים שונים של הטיפולים כשהן מצויות בעיצומם של תהליכי הפריה או הזרעה ולעיתים לאחר שלא הצליחו לקבל מענה או אפילו אבחון מדויק לבעיה שלהן." מסבירה רוית אלפא המטפלת בדיקור סיני. "אנחנו מציעים להן טיפול בשיטה ותיקה המתבססת על טיפול בערוצי אנרגיה – מרדיאנים, המצויים לאורך הגוף וסביב ארבעת האיברים הראשיים הנוגעים לפריון. דיקור יכול לסייע לפתוח חסימות ולהניע את האנרגיה התקועה." מוסיפה אלפא.

הדיקור הסיני שסייע לתושבי שמונה

טיפולי דיקור סיני העלימו כמעט לחלוטין את הצלצולים באוזן (טינטון) במטופלת שסבלה למעלה משנתיים

בת 69 תושבת קריית שמונה, סבלה במשך שנתיים מטינטון, שמיעת זמזום או צפצוף באוזן שאין לו מקור חיצוני. מטופלים שמתמודדים עם התופעה סובלים בדרך כלל משלל תסמינים נוספים הפוגעים באופן משמעותי באיכות החיים – מכאב ראש ועד דיכאון. האישה שלא הצליחה למצוא פתרון לתופעה החליטה לפנות ולהיעזר בטיפול טבעי במרפאת כללית רפואה משלימה קריית שמונה שם עברה סדרת טיפולי דיקור סיני על ידי המטפלת רוית אלפא.

אלפא בנתה לה תוכנית טיפול אישית אשר בסופה דיווחה המטופלת על שיפור משמעותי בשתי האוזניים, כאשר אוזן אחת לגמרי הבריאה ואינה משמיעה צלצולים כלל, ואילו האוזן השניה משמיעה קלות צלצול מוחלשים. כמו כן, כאבי ראש מהם סבלה עקב התופעה, חלפו לחלוטין.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here