הכירו את
קרדיט דוברות: עיריית מגדל העמק

בשבוע שעבר התקיים טקס בנוכחות ראש העיר אלי ברדה ומשפחת "קרן אספר" שתרמו להקמת המרכז

"מרכז אספר לאומנויות הבמה" ייפתח בשיתוף פעולה של קרן אספר מקנדה ועיריית מגדל העמק. המרכז יוקם במועדון נוער בנחל צבי וייתן מענה עירוני לבני נוער בתחום המוסיקה, תיאטרון ואומנויות הבמה לצד פעילות חברתית שתופעל במרכז.
קרן אספר שתומכת בפעילות אגף הנוער גם במרכז המנהיגות בניצנים, מצאה לנכון להרחיב את שיתוף הפעולה ולעזור לאגף הנוער להרחיב את הפעילות. משה פרץ מנהל אגף הנוער אמר: "אני מתרגש לדבר על המועדון בזמן הווה. הרעיון למרכז שייתן מענה בתחום המוסיקה ואומנויות הבמה התגבש במהלך השנה האחרונה בהובלת אגף הנוער והתמיכה של ראש העיר במהלך. אני מאמין שבשיתוף עם קרן אספר נצליח להקים מרכז שיהווה דוגמא ומופת בתחום".
נציגת המשפחה אמרה: "הכל התחיל בשותפות מדהימה. ישבנו יחד עם אורית מנהלת המתנ"ס ומשה מאגף הנוער ושאלנו אותם מה החלום שלהם, הם מיד ענו – מרכז לאומנות הבמה. בעקבות שיתוף פעולה פורה ומוצלח בנינו החלטנו להגשים לכם את החלום".
ראש העיר אלי ברדה הודה למשפחת אספר על תרומתם והוסיף: "שמח על הרחבת שיתוף הפעולה. את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק. נמשיך לעשות הכל כדי לאפשר לבני הנוער לממש את הפוטנציאל שלהם ולהתפתח".

הכירו את "מרכז אספר לאומנויות הבמה"
קרדיט דוברות: עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here