הרב גולד ובניו המסייעים בעשיית הקודש. צילום: שגיב כנפו

רבע מאה של משמעות צדקה וחסד

הרב מנחם גולד מדמויות המופת של העיר עפולה, ציין 25 שנים של עשייה מיוחדת במינה בעיר עפולה ושכונותיה. בערב ההצדעה וההוקרה העלו על נס  המברכים ובהם חתן פרס ישראל ,הגרי"ד גרוסמן ,אבי אלקבץ ראש העיר עפולה והמחנך ,הסופר והפובליציסט עמנואל בן סבו את עשייתו המרשימה   של הרב מנחם גולד.

עשרות אנשי עשייה ובהם אנשי עסקים ,אישי ציבור ובהם חתן פרס ישראל הגרי"ד גרוסמן ,ראש העיר עפולה , אבי אלקבץ , הגיעו ל"אולמי האושר" בעפולה להצדיע לרב מנחם גולד מדמויות המופת בעפולה. הערב המרגש נפתח בקריאת פרקי תהילים ע"י הרב אביעד ערוסי  להחלמתם של פצועי אסון מירון.

הרב גולד מעניק תעודת הוקרה לראש העיר
צילום: שגיב כנפו

25 שנות עשייה של הרב גולד נוגעים בכל מרקם החיים של תושבי העיר עפולה ושכונותיה. הרב גולד, הרוח החיה בסיוע קבוע ושיטתי למאות משפחות נצרכות אשר מטה לחמם נשבר וחלוקת המזון לצד תלושי הרכישה הם צלחות המזון המחייה את בני ביתם .

"עשייתו המרשימה והמבורכת של הרב מנחם גולד כתובה באותיות של זהב על כותל המזרח של הנתינה, הנדיבות, הרוח היהודית-ישראלית הטובה והמיוחדת.

החל מדאגה למאות משפחות בימי מועד וחג ,שבת ויום חול , מליל הסדר ההמוני, ועד לחגיגת  בר ובת מצווה לילדי ישראל. הנתינה של הרב גולד ובני ביתו הנפלאים התומכים ומסייעים לרב גולד עם מתנדבים רבים כבר עשרים וחמש שנים היא אור גדול בעמק. לרב גולד, פרט למאור הפנים בהם הוא מקבל אדם ,  יש מוסדות תורה וחינוך המשפיעים מאורם על כלל ילדי עפולה וזוכים למצוינות ערכית וחינוכית .הרב גולד הוא קרן אור של טוב, קרן של ברכה ."  אמר המחנך ,הסופר והפובליציסט  עמנואל בן סבו.

הרב גולד מתברך על ידי הגרי"ד גרוסמן
צילום: שגיב כנפו

ראש העיר עפולה, אבי אלקבץ , דיבר בשבח פעילותו הציבורית רבת השנים של הרב גולד למען כלל ישראל והישגי בית הספר המצטיין ," מרום",  שהיה לספינת הדגל החינוכית בעפולה. הגרי"ד גרוסמן התקבל בשירה אדירה על ידי החוגגים ,ציין את מסירות הנפש של הרב גולד למען תושבי עפולה והאזור.

הרב מנחם גולד הנרגש הודה בלבביות לתומכים הרבים אשר הגיעו להביע אהבתם והערכתם למפעלי  החסד והחינוך אותם הרב גולד מוביל בעוז ובעוצמה חצי יובל.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here