קרדיט Canva

תחום ההשקעות קשור בדרך כלל בקשר הדוק לשוק ההון ולבורסה. אנשים רבים מתעניינים בתחומים אלה, משקיעים כספים ועם הזמן מצפים שהכסף ישיג עבורם תשואה. בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לנושאים המגוונים שקשורים בהשקעות ואט אט יותר ויותר אנשים מבינים שלא רק הבורסה ושוק ההון הם אפשרויות שעומדות בפניהם וכדאי להתוודע גם לנושאים כמו השקעה אלטרנטיבית שכשמם כן הם – הם מהווים אלטרנטיבה לשוק ההון והבורסה אך בהחלט יכולים להשיג תשואה חיובית וטובה עבור מי שהשקיע. בדרך זו נחשפים למסלולי השקעה נוספים וקל יותר ללמוד על ההבדלים השונים בין המסלולים כדי לבחור את המסלול שישרת הכי טוב את המטרות של המשקיע.

 

סוגים שונים של השקעה אלטרנטיבית

כיום אפשר להתוודע לסוגים שונים של השקעות אלטרנטיביות. באופן כללי חשוב מאד להבין שלא כל מסלול של השקעה אלטרנטיבית עומד בפני כל משקיע ובהחלט יש מסלולי השקעה שצריך בהם הון גבוה במיוחד על מנת להשקיע. מסלולים אלה יכולים להיות השקעה בנדל"ן (ובכלל זה בארץ או בחוץ לארץ), הלוואות חברתיות, קרנות שונות, השקעה בחברות סטארט אפ ועוד. חלק מהמסלולים פתוחים כאמור בפני הציבור הרחב וחלקם רק בפני אלה שיש להם הון גבוה במיוחד. כאשר מכירים מעט לעומק את המאפיינים של כל מסלול ומסלול קל יותר לבחור את המסלול שישיג עבור המשקיע את המטרות שהוא מציב.

 

ההתעוררות הציבורית בהתעניינות בשוק ההון

אנשים רבים התחילו להבין בשנים האחרונות שיש לא מעט מסלולי השקעה שמתאימים גם למי שלא בקיא לעומק בתחומי שוק ההון ובעיקר שלא צריך לחשוש מההשקעות. לאחר שמעזים ומשקיעים סכום של כמה אלפי שקלים שממילא נמצאים בפיקדון פתאום מגלים שאפשר לעשות את זה ולאחר פרק זמן מעניין לראות את התשובה של השקעה אלטרנטיבית, אפילו לא פרק זמן ארוך מאד. כך משתחררים מחששות ומתיידדים עם עולם ההשקעות.

מחפשים את הדרך אל שוק ההון? חברת WISER היא חברה המתמחה בליווי וכתכנון פיננסי לחברות ולקוחות פרטיים ומלווה אינספור משקיעים במגוון רחב של מסלולי השקעה.

השקעה בנדלן בחול

בשנים האחרונות יש יותר ויותר משקיעים בשוק ההון שמתעניינים גם באפשרות של השקעה בנדלן בחול. לשם כך צריך הון עצמי גבוה יחסית אך בזכות חברות ניהול שמבצעות את כל הדרוש המשקיעים לא צריכים בעצם להיות בקשר בעצמם עם גורמי הקשר במדינה המדוברת אלא אותה חברת ניהול עושה את זה עבורם. בשביל משקיעים שיש להם ממילא סכום כסף גבוה להקדיש לעניין מדובר בעסקה מצוינת שבה הם לא צריכים לעשות הרבה והם מקבלים עדכונים מפעם לפעם אודות התקדמות הפרויקט שהם לוקחים בו חלק. כאשר עסקה מבוצעת לאחר סקר שוק מדוקדק ויסודי ועל ידי חברת ניהול שמכירה היטב את השטח – התשואה המצופה לא תאחר להגיע.

 

איך בכלל מתחילים להתעניין באפשרות של השקעה בנדלן בחול

על מנת להשקיע בנדלן בחול צריך, כאמור, סכום גבוה של כסף פנוי וזמין ובחירה בחברת ניהול. יש אפשרות להשתתף בקנייה של נכס שמשכירים וכך ליהנות משכירות חודשית ויש אפשרות לשפץ ולהשביח נכס קיים לפני שמוכרים אותו ברווח או משכירים אותו. כך או כך חברת הניהול עושה הכל, עומדת בקשר עם מנהלי העבודה במקום ומעדכנת את המשקיעים מדי פעם בהתקדמות הפרויקט. השקעה בנדלן בחול היא השקעה פסיבית מצדו של המשקיע, שכן חברת הניהול עושה את כל הדרוש והוא יכול להמשיך בענייניו ללא הפרעה.

 

היתרון בפנייה אל חברת ניהול שעושה הכל

יש משקיעים שיש להם את סכומי הכסף הנדרשים אך אין להם את הזמן, הידע או הרצון להתעסק על בסיס קבוע בהשקעות שלהם. השקעה בנדלן בחול מתאימה להם בדיוק, שכן אחרי קריאת סעיפי ההסכם והחתימה עליו, כל שנותר להם זה להעביר אל חברת הניהול את הכסף ולהישאר מעודכנים בהתקדמות הפרויקט. החברה עוקבת אחרי העבודות באתר בחו"ל, מקבלת עדכונים ומוודאה שכל הפעולות מבוצעות על פי לוח הזמנים שנקבע ושלו היא התחייבה בפני המשקיעים שלה.

מעוניינים להשקיע בנדלן בחו"ל? חברת WISER מציעה ייעוץ על ידי אנשי בקיאים ומנוסים בתחום, כמו גם ליווי עסקאות וקבוצות השקעה.

 

מולטי פמילי השקעה

אין מי שמתעניין בתחום ההשקעות בנדל"ן בארצות הברית ולא קיבל המלצה על מולטי פמילי השקעה טובה וכדאית. מתחמי מולטי פמילי מוקמים בשנים האחרונות בכל רחבי ארצות הברית כמעט ויש בהם לא רק דירות למגורים אלא גם מתקנים מתקדמים שהופכים את הדיירים של המתחם לקהילה של ממש ואת המגורים במקום לכאלה שיימשכו למשך הרבה מאד זמן. הקמת מתחם כזה כוללת פרויקט רחב ומקיף שיש בו לא מעט לעשות – למצוא את השטח המתאים, לתכנן את כל המתקנים שייקחו בו חלק, להקים הכל יש מאין בסטנדרט גבוה במיוחד וכמובן אכלוס של משפחות שמתאימות לסביבה ולאופי הקהילה הרצוי.

 

איך מתבצעת מולטי פמילי השקעה הלכה למעשה?

ישראלים שמתעניינים בשוק השקעות הנדל"ן בארצות הברית לבטח כבר נחשפו לאפשרות של מולטי פמילי השקעה כחלק מקבוצת משקיעים ודרך חברת ניהול ישראלית שמהווה את הקשר של המשקיעים עם אנשי המקצוע בארצות הברית. המשקיעים הם אלה שיספקו לאנשי המקצוע את ההון הדרוש לשם הקמת הפרויקט הזה ולאחר שתסתיים ההקמה ומשפחות ימלאו את המתחם – ייהנו המשקיעים מהכנסה קבועה שתגיע מדמי השכירות החודשיים שהמשפחות ישלמו תמורת המגורים ולקיחת החלק בקהילה שנוצרה. ההכנסה הקבועה תכסה, עם הזמן, את סכום ההשקעה הראשונית ואף תעבור אותו ותהפוך לרווח נקי לאורך זמן עבור המשקיע והרי שזו המהות של כל השקעה.

 

התחום המרתק של נדל"ן בארצות הברית

אין ספק שיש הרבה מאד מה לדעת על שוק הנדל"ן בארצות הברית ועל מגוון אפשרויות ההשקעה ששוק זה מציע למשקיעים בכל רחבי העולם ובכלל זה גם מישראל. האפשרות של מולטי פמילי השקעה טובה וכדאית בזכות פרק הזמן הארוך שבמהלכו יכול המשקיע ליהנות מההכנסה שתגיע אליו דרך דמי השכירות של המשפחות. מי שמחפש דרך להשקיע בנדל"ן וליהנות מרווח גבוה הרי שמתחמי המולטי פמילי יכולים להתאים לאופי ההשקעה שהוא מחפש וכדאי לו מאד לברר לגביהם.

חברת WISER הישראלית היא חברת ליווי ותכנון פיננסי עם ידע וניסיון מקצועיים במגוון רחב של תחומים ובכלל זה גם תחום הנדל"ן בארצות הברית.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here