קרדיט צילום: נעמה הרשקוביץ

 

טיפולי רפלקסולוגיה

שלוחת כללית רפואה משלימה בקצרין משיקה שירות חדש ומעתה מציעה גם טיפולי רפלקסולוגיה בנוסף לטיפולי דיקור, אוסטאופתיה ועיסוי הניתנים בה. בכללית רפואה משלימה ציינו כי השירות החדש בא לענות על הביקוש הרב מצד תושבי הסביבה לטיפולים משלימים.  את השלוחה מנהלת סיון בוגנים, מנהלת כללית רפואה משלימה טבריה.

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המתבססת על העיקרון כי כפות הרגליים והידיים משקפות את גוף האדם על מערכותיו השונות וכי יש בהן אזורים מייצגים לכל איבר וחלק בגוף. הטיפול כולל  שימוש בלחיצות, עיסוי ומתיחות קלות של כפות הרגליים. מגע במרכזי תחושה שונים ועיסוי נכון של הכפות ישפיע על איברים ומערכות לפעול בצורה טובה יותר. הטיפול הרפלקסולוגי יכול לסייע בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים, הפגת חרדות ומתחים, בעיות שינה, חולשה ועייפות ויכול לשפר גם את החיוניות. טיפול זה מתאים לכל הגילים כולל לתינוקות.

כל הטיפולים בכללית רפואה משלימה מתחילים מייעוץ רפואי בו רופא מנוסה בתחום מתאים עבור כל מטופל/ת את תכנית הטיפולים באופן אישי.

לדברי ד"ר מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו שמחים להרחיב את מגוון הטיפולים שאנו מציעים במרפאות ובשלוחות הרשת. לאור הביקוש לטיפולים משלימים, שהוא פועל יוצא של העלייה במודעות לטיפולים אלה בקשת רחבה של גילאים, השאיפה שלנו היא להעניק את מגוון הטיפולים הרחב ביותר למטופלים שלנו וכמה שיותר קרוב לבית".

כתובת המרפאה: מרפאת הכללית, מרכז מסחרי קצרין

טלפון: 04-8519657

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here