צילום דוברות המשטרה

בתאריך 02/02 בשעות הערב התקבל דיווח בתחנת המשטרה בכפר כנא מעובדת הרווחה כי שלושת ילדי משפחה בכפר לא פקדו את בית הספר מספר ימים. שוטרי משטרת ישראל הגיעו מיד לבית בו מתגוררים המשפחה נקשו בדלת אך לא היה מענה, הדלת נעולה והחלונות סגורים.

השוטרים חשדו כי יתכן והילדים נמצאים בבית והחלו בסריקות מסביב לבית במטרה למצוא חלון שנשאר פתוח כאשר לפתע שמעו קול חלש של ילד בוקע מתוך הבית. השוטרים הצליחו לפתוח את אחד החלונות ונכנסו פנימה – הבית, נראה שומם ושקט, החדרים ריקים ורק דלת חדר השינה נעולה ובוקעים ממנה רעשים.

השוטרים דפקו בדלת מספר פעמים ולבסוף פרצו לתוך החדר ומצאו שם בני זוג ושלושה ילדים מפוחדים ועל גופם סימני אלימות. בני הזוג אביהם של הילדים ואשתו נעצרו והילדים הועברו לטיפולם של רשויות הרווחה. חוקרי משטרת מחוז צפון הגיעו למקום החלו באיסוף ממצאים מהבית שכללו הורדת מצלמות ותפיסת חפצים ששימשו את בני הזוג לפגיעה בילדים בין היתר: שוט בצבע אדום לאמא החורגת ושוט בצבע שחור לאבא.

צילום דוברות המשטרה

במהלך חקירת בני הזוג שערכה שעות רבות, צפו החוקרים בהקלטות שתעדו את הזוועות שעברו הקטינים בביתם שכללו- הצלפה בשוט, מכות,קשירות לכיסא למשך שעות רבות וללא בגדים, הרעבה ומעשים נוספים שבעקבותם נזקק הילד הקטן במשפחה(5) לאישפוז רפואי.

האם החורגת ואביהם של הילדים תועדו במצלמות אבטחה מתעללים בילדיהם והם תיעדו את מעשי הזוועות ביומן הרשע שכלל 15 מחברות עם 450 עמודים בסיום חקירה מיומנת ומטלטלת יוגש כתב אישום חמור כנגד אמא החורגת(26) ואביהם של הילדים (35) באמצעות פרקליטות מחוז צפון שליוו את החקירה.

צילום דוברות המשטרה

רס"מ לינדה חלילה חוקרת בתחנת כנא תיארה את החקירה:
״מדובר בחקירה שהיתה לי קשה במיוחד,הצפייה בסרטונים בתור אמא לילדים כאשר בת הזוג והאבא נראים מתעללים ונוקטים באלימות חמורה כנגד הילדים רכים הייתה מזעזעת ואני נאלצתי להפסיק את הצפייה לצאת החוצה לבכות ואז לאזור כוח ושוב לחזור ולצפות במעשי הזוועה. הילדים האלו חוו אלימות נוראה ולולא השוטרים היו מתעקשים ופורצים אל בבית היינו כנראה מגיעים לארוע טראגי ונוראי יותר״.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here