לוי עם אחת ממשפחות בוגרות התכנית

ח"כ אורלי לוי שמסתמנת כהפתעה של הבחירות הקרובות, ביקרה במגדל העמק כדי ללמוד את התכנית החברתית המוצלחת "מתלות לאחריות" שנוסדה בעיר.

חברת הכנסת אורלי לוי התארחה במגדל העמק לאחר ששמעה על הצלחות התכנית "מתלות לאחריות" שנוסדה במגדל העמק לפני כ-4 שנים ובימים אלה מתחילה את גיוס המשפחות לקראת השלב השני של התכנית. במסגרת הביקור שהתקיים בבית "יד לבנים בעיר" ובו השתתפו ראש העיר אלי ברדה, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה אלי בקסיס, אורלי לוי וצוותה, מנכ"לית עמותת "להיטיב" ד"ר דגנית בידרמן וצוות העמותה, סיפרה המנכ"לית ד"ר בידרמן המפעילה יחד עם הרשות את התכנית, על אתגרי התכנית והצלחותיה הן מבחינת הורדת התלות של המשפחות המשתתפות בתלות בתקציבים והן מבחינת הסנכרון של הרשות על כל אגפיה, יחד עם אנשי הצוות של עמותת "להיטיב".

כמו כן הוצג ללוי המודל המשותף החדש שנבנה לאורך ארבעת השנים שמטרתו מיגור העוני וההדרה ברשויות. לוי וצוותה הרבו לשאול שאלות והחמיאו לרשות על האומץ והיכולת לגייס עיר שלמה להתמודדות עם אתגר מיגור העוני. בסיום נפגשה לוי עם נציגי המשפחות בתכנית שסיפרו כיצד הצליחו לצאת מתלות לעצמאות מכל הבחינות, למצוא עבודה ואפילו להיכנס ללימודים לתואר ראשון. לוי, שנבחרה לכנסת האחרונה כחלק ממפלגת "ישראל ביתנו", פרשה מהמפלגה והצהירה על הקמת מפלגה עצמאית. מאז הצהרתה היא מככבת בסקרים הצופים לה כחמישה מנדטים בבחירות הבאות לכנסת.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here