קטיה, מצטיינת לאורך כל הדרך. צילום: באדיבות המצולמת.

מצטיינת בצבא, מצטיינת במכללה

רבים אמרו לה שהיא מנהלת, את חייה החלה לנהל עם בחירתה כנערה בהחלטה לעלות לארץ ישראל במסגרת נוער נעל"ה, בעת לימודיה בבית האולפנא בירושלים, כשהחליטה לאחר שלוש שנים להעלות את אמה היקרה ולקבוע ביתם במגדל העמק. בצבא כטכנאית אופטית הצטיינה ובמגמת תעשייה וניהול במכללה הטכנולוגית נוף הגליל סיימה לימודי הנדסאי בהצטיינות. "כמנהלת קו במפעל האלקטרוניקה "פלקס" פרויקט רפא"ל אני זוכרת ומלאת הערכה לצוות ההוראה במכללה שלא ויתר לנו ולא ויתר עלינו" אומרת קטיה. מנכ"לית המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מרב ששון אמויאל: "במכללה מעודדים השגיות ושאיפה למצוינות כדרך חיים. קטיה וחברותיה מעוררות השראה".

יקטרינה, קטיה פטרוב ממגדל העמק הצליחה כל חייה הצעירים ,לנהל, להוביל, לפלס דרך, כנערה צעירה עלתה לארץ ישראל במסגרת נוער נעל"ה, למדה בבית הספר 'בית אולפנא', בירושלים שנה אחרי העלתה את אמה האהובה לישראל אשר למגדל העמק שם קבעו ביתם.

השבוע לא הייתה מאושרת מקטיה אשר התבשרה כי על הדיפלומה שקיבלה בתום שלש שנות לימודי הנדסאית תעשייה וניהול במכללה הטכנולוגית נוף הגליל, התווספה גם המילה בהצטיינות המעידה על השקעה והתמדה רבה במהלך שנות לימודיה במכללה.

"לפני אחת עשרה שנים עלינו לארץ, סיימתי לימודים והתגייסתי לצבא בו שירתתי כטכנאית אופטית, גם שם קיבלתי תעודת הצטיינות, אומרת קטיה ומוסיפה, כל הזמן ניקרה לי בראש המחשבה על לימודים אבל בגלל האתגרים

בביית דחיתי את התוכניות ללימודים. חמש שנים לאחר שחרורי מהצבא החלטתי להתחיל ללמוד במכללה, בשל היותי חיילת משוחררת הצבא מימן את לימודיי השנה הראשונה והשנייה ואת השנה מימנתי בסיוע מאימא שלי. הלימודים במכללה לא היו  קלים, אך האווירה המשפחתית, הביחד המיוחד למכללה אפשר לקבל תמיכה מהמרצים שהשקיעו רבות בקידומנו ולא השאירו אף אחד מאחור, לפעמים הייתה לי תחושה שהצוות רוצה יותר מאתנו שנצליח."

קטיה,29, עובדת כיום בתפקיד ניהולי כמנהלת קו במפעל פלקס במגדל העמק וזוכה להערכה רבה מהממונים עליה.

"איתן מורג, רכז מגמת תעשייה וניהול, דאג כל הזמן שלצד הלמידה והמבחנים הכל ייעשה באופן חווייתי ונעים" אומרת קטיה.

מנכ"לית המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מרב ששון אמויאל: "במכללה מעודדים השגיות ושאיפה למצוינות כדרך חיים. קטיה וחברותיה מעוררות השראה."

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here