תחושת גאווה לצד אכפתיות בשינוי פני המכללה המתחדשת שלב ב' | שירלי הרשקו

תרצה ריבק: "זה שהמרצים במכללה שותפים משמעותיים בשיפוצה והתחדשותה, ממלא אותי בגאווה"

בחודשים האחרונים מובילה מנכ"לית המכללה הטכנולוגית , תרצה ריבק את חידוש ושדרוג כל מבנה המכללה באופן יסודי ומעורר התפעלות מעבר לפרויקטים המשמעותיים ולתוצאות המרשימות של מהלך שלב ב' בהתחדשות המכללה  , גאה תרצה בעיקר בעובדה שבין המובילים בהתחדשות שלב ב' של המכללה בולטים ארבעה מרצים .

בחודשים האחרונים מתבצע שלב ב' של  התחדשות המכללה, אחרי שלב א' בו כל כתות המכללה השתדרגו לכתות חכמות וכן כל המעבדות התקדמו למעמד מעבדות חכמות ומאובזרות ,

תרצה ריבק , מנכ"לית המכללה מרוצה מאוד מהתוצאות אך שבעתיים גאה בכך שעל מובילי התהליך נמנים ארבעה מרצים העובדים במכללה. כתבנו מציין כי מנהל הפרויקט הינו המרצה סמי ג'רייסי מהנדס ומרצה במגמת הנדסה אזרחית לצידו עובד המרצה המצטיין בהנדסת חשמל , חסן דראושה, מרצה נוסף ממגמת הנדסה אזרחית , טארק חיראללה ממונה על הפתרונות בהנגשת המכללה המתחדשת ואילו האדריכלית וורוד דור מרצה במגמת האדריכלות מובילה את יצירת חניות הקבע במכללה.

" העסקתם של המרצים שלנו בתכנון , ניהול וביצוע פרויקט התחדשות שלב ב' במכללה, ממלא אותי סיפוק ומעניק תחושת גאווה גדולה, אומרת המנכ"לית ,תרצה ריבק ומוסיפה , מעבר להיותם מקצוענים , כל אחד בתחומו אני חשה את האכפתיות והמסירות בחדוות העבודה שלהם במכללה בה הם מועסקים."

כיתוב תמונה: תחושת גאווה לצד אכפתיות בשינוי פני המכללה המתחדשת שלב ב'.

צילום: שירלי הרשקו

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here