קרדיט: דוברות כללית מחוז צפון

למרפאת הילדים של כללית רובע יזרעאל בעפולה מצטרפת ד"ר פאינה בונקוב, המוכרת והאהובה על ילדי עפולה.

ד"ר בונקוב, בת 60, מתגוררת בעפולה, אם לילדה וסבתא ל – 2 נכדים מקסימים.

"בחרתי ללמוד רפואת ילדים כי הרגשתי שאני מבינה את הצרכים שלהם, גם כשהם לא יכולים לבטא אותם. אני בטוחה שרפואה מתחילה בתקשורת עם המטופל ואמפתיה כלפיו. זו הדרך בה אני עובדת, כרופאת ילדים, כבר במשך 35 שנים ורואה בזה חשיבות רבה. כל יום אני שמחה שבחרתי להיות רופאת ילדים, אני מאוד אוהבת את המקצוע שלי ומאוד אוהבת ילדים" מספרת ד"ר בונקוב.

 

את דרכה המקצועית החלה ד"ר בונקוב בלימודי רפואה ברוסיה, בפקולטה לרופאת ילדים, ובמקביל ללימודים עבדה בשירותי עזרה ראשונה ושם קיבלה ניסיון גדול ברפואה דחופה.

בתום סיום ההתמחות, החלה לעבוד בבית חולים מרכזי בעיר, ולאחר כמה שנים החלה לעבוד בקופת חולים כמנהלת המרפאה. בשנת 2011 קיבלה החלטה לעלות לארץ, צעד ששינה את חייה.

"במסגרת תכנית "בית ראשון במולדת", הגעתי עם קבוצת רופאים גדולה לקיבוץ מרחביה. לאחר שלמדתי עברית וסיימתי תקופת הסתגלות התחלתי לעבוד במחלקת ילדים ב', במרכז רפואי העמק. בזכות הרופאים והמתמחים למדתי והכרתי את רפואת ילדים בישראל ובשנת 2014 התחלתי לעבוד בכללית. אני מאוד שמחה לעבוד עם אנשים מקצועיים, חמים שמוכנים לבוא לעזרה בכל עת" משתפת ד"ר בונקוב.

 

במרפאת הילדים מתקיים שיתוף פעולה ייחודי עם מחלקת ילדים א' ממרכז רפואי העמק, הנותן מענה רפואי תוך רתימת מיטב המומחים של מרכז רפואי העמק לטובת מתן שירות רפואי איכותי לילדי עפולה.

 

"הידע, ההכשרה וניסיון רב השנים של ד"ר בונקוב מהווה חיזוק משמעותי באיכות הרפואית לילדי עפולה והסביבה. אני מאחלת לד"ר בונקוב ולצוות הצלחה והרבה בריאות" סיכמה ד"ר גיטה סני, מנהלת מינהלת העמקים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here