קרדיט תמונה: צילום פרטי

גאווה לעיר מגדל העמק. נועם ממו בן ה-15 התחרה השבוע באליפות הארץ, הפעם בריצת 800 מטרים אותה סיים במקום הראשון וקבע שיא ישראלי חדש של 1:54:59 דק'. ההישג המרשים של ממו שמתאמן תחת הדרכתו של אמיר רמון, התעצם כשקודם לכן התחרה גם במקצים של 600 ו-400 מטר, וגם שם שבר את השיא הישראלי. מאמנים צעירים ברחבי הארץ סימנו את נועם כפוטנציאל גדול. כבר השנה ייצג את המדינה באליפות אירופה.
מנהל בית הספר אילן יצחקי אמר: "נועם ממו כשמו כן הוא. תלמיד עם נועם הליכות, צנוע מאוד ומוכשר. מצטיין בלימודים, לומד במסלול מצוינות ושוברים שיאים בתחום הספורט. נראה שההצטיינות אצל נועם היא דרך חיים. אני יודע שנכונה לו קריירה מפוארת בתחום הספורט. אני גאה שראשית דרכו הספורטיבית החלה בבית הספר יערת העמק בליווי ובעידוד של המורה לחנ"ג דודו כהן. אני מאחל לנועם בהצלחה".

קרדיט תמונה: צילום פרטי

דודו כהן המורה לחינוך גופני של נועם הוסיף: "מהרגע הראשון שנועם הגיע לבית ספר הוא בלט בכישרון הספורטיבי שלו. כשזיהיתי את הפוטנציאל אימנתי את נועם ולאט לאט הוא החל להשתלב בנבחרת בית ספר ולצאת לתחרויות במסגרתה ואף קטף פרסים. לאחר ההצלחה הזמנתי את מאמנו דאז מרק בלכמן ז"ל וזה מיד זיהה את הפוטנציאל שלו וצירף אותו למועדון האתלטיקה. לאחר שמאמנו נפטר, יצרתי קשר עם מאמן האתלטיקה בשריד, אמיר רמון, שמטפח את נועם עד היום. אני מאחל לנועם המון הצלחה בהמשך ואין לי ספק שייצג את ישראל בתחרויות גדולות בעתיד הקרוב".
נועם ממו סיכם: "הכל התחיל בשיעורי חינוך גופני עם המורה דוד כהן. באחד הימים קיבלתי שיחת טלפון וזומנתי לחדרו של מנהל בית הספר שיחד עם המורה דוד הציעו לי להצטרף לקבוצה מקצוענית. אני חייב להודות שהספורט חיזק אותי גם בתחום הלימודי. החלום? אולימפיאדה".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here