מונדיאל 2022
קרדיט pixabay

עוד פחות משנה זה קורה שוב – טורניר הכדורגל הגדול בעולם יצא לדרך, הפעם בקטאר. כל מי שעוקב אחרי חדשות הספורט בתקופה האחרונה בוודאי ראה שהעולות הראשונות כבר נרשמו, ונבחרות נוספות תצטרפנה אליהם בקרוב.

טורניר הכדורגל שמרגש רבים ברחבי העולם יצא לדרך אחרי שנה של חוסר וודאות שהתפשטה יחד עם מגפת הקורונה ברחבי העולם. אבל הכדורגל יותר חזק מהמגפה, והודות לחיסונים ופרוטוקולי הבידוד שייצר ארגון הבריאות העולמי – הטורניר צפוי להתקיים כמתוכנן.

בסקירה הזו תוכלו לקרוא על השאלה האם ישראלים יכולים לטוס לקטאר לצפות במשחקי המונדיאל, אילו נבחרות אנחנו כבר יודעים שתשתתפנה במונדיאל, וכיצד תוכלו לרכוש כרטיסים למונדיאל 2022.

מי משחקת במונדיאל 2022?

אמנם הליגות הבכירות עדיין מתקיימות, אבל במסגרת פגרת הנבחרות התקיימו לא מעט משחקים. במשחקים הללו הוכרע מי תהיינה ארבע עשרה הנבחרות הראשונות שתעלינה לטורניר מאירופה ואמריקה.

בטורניר הקרוב נוכל לראות את ארגנטינה של לאו מסי במדי התכלת – לבן, ואת נבחרת בלגיה של רומאלו לוקאקו – החלוץ הנהדר של צ'לסי. נוכל לראות גם את נבחרת ברזיל במה שאמור להיות המונדיאל האחרון של הכוכב הגדול שלה – ניימאר. נראה גם את הארי קיין ונבחרת אנגליה שסיימו קמפיין נהדר במוקדמות המונדיאל, כולל משחק שנגמר בתוצאה 10:0, שהגיע בהמשך ישיר להופעה הפנומנלית בגמר היורו.

מונדיאל וקורונה – איך עושים את זה?

הקורונה אמנם הרבה יותר תחת שליטה בישראל, אבל המגפה העולמית עדיין כאן והיא מטרידה גם את הקטארים וגם את פיפ"א (הארגון שמארגן את המונדיאל). הרשויות המקומיות בקטאר כבר פרסמו הצהרה שכל אוהד שקנה כרטיס ייכנס בלי בעיה כל עוד הוא מחוסן.

בפיפ"א וקטאר חשבו גם על האוהדים הלא מחוסנים, והתחייבו שכל אוהד שיציג את האישורים המתאימים יוכל להיכנס, גם אם הוא לא התחסן. כרגע בשביל להיכנס לקטאר אם אתם לא מחוסנים תצטרכו לעבור בידוד של שבעה ימים, ובנוסף לעבור בדיקת PCR ביום השישי. אם הבדיקה יצא שלילית – קטאר פתוחה בפניכם.

ישראלים בקטאר – איך לקנות כרטיסים למונדיאל 2022

עד מספר מועט מאוד של שנים, ישראלים לא יכלו להיכנס לקטאר. הודות להסכמי אברהם – ישראלים יוכלו לטוס לצפות בטורניר הכדורגל הגדול בעולם שמתרחש לא מאוד רחוק מאילת. צופים ישראלים שירצו לצפות במשחקים יוכלו לקנות את כל רכיבי החופשה בעצמם, או לרכוש כרטיסים למשחקי כדורגל דרך אתר אינטרנט של חברה המשווקת חבילות ספורט, כמו ספורטיבי.

חברות חבילות הספורט שמוכרות חבילות ספורט למונדיאל 2022 מוכרות גם כרטיסים רק למשחקי המונדיאל וגם חבילות ספורט הכוללות אירוח במלונות, כרטיסי טיסה וגישה לאזורי האוהדים (ה-Fan Zones) המפורסמים.

סיכום

לסיכום, מונדיאל 2022 הולך להיות אחד הטורנירים הגדולים בהיסטוריה. גם בזכות העובדה שבקטאר לא חסכו בכסף כדי לספק חוויית צפייה מושלמת, וגם בגלל שזהו אחד אירועי הספורט הכי גדולים שפתוחים לקהל חי מאז פרוץ מגפת הקורונה. שווה לצפות!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here