מצדיעים לעדה התוניסאית
קרדיט צילום: שחקים

עיריית עפולה ורשת המתנ"סים "שחקים" הפיקו לראשונה יחד עם הפדרציה העולמית ליהדות תוניסיה בישראל ערב הוקרה מיוחד לעדה התוניסאית ובשיאו העניקו תעודת כבוד והוקרה לתושבת העיר, מארי נחמיאס, מדליקת המשואה ביום העצמאות האחרון.

ערב הוקרה ייחודי ושמח במיוחד התקיים השבוע לעדה התוניסאית בבית אשכול בעפולה עילית. בתחילת האירוע נהנו הבאים ממגוון מטעמי ושירי העדה לצד הופעה מיוחדת של הזמר אבי ברדה. בשיאו של הערב הוזמנה גם הגברת מארי נחמיאס, תושבת עפולה אשר הדליקה משואה בחגיגות יום העצמאות האחרון והפכה ל"סבתא הלאומית" לאחר שבמהלך חייה טיפלה בעשרות ילדי אומנה, לברך את הקהל ואף קיבלה תעודת כבוד.

במהלך הערב, אשר הנחה דודו מואטי, נשאו דברים ראש העיר אבי אלקבץ, יו"ר הדירקטוריון, עו"ד אלי מלול, מנכ"ל רשת "שחקים" דניאל בן, בני משפחתה של הגברת נחמיאס, ד"ר חנה כהן פרז וד"ר מרים גז אביגל מטעם הפדרציה העולמית של יהדות תוניסיה בישראל.

מנכ"ל רשת "שחקים" דניאל בן בירך את הגברת נחמיאס ואמר: "כמה כבוד יש בערב הזה, כמה התרגשות מהמעמד לו אנו זוכים, לעמוד כאן ולתת לך, הגברת מארי נחמיאס, את מלוא הכבוד וההערכה, אני מודה לך בשם כל הנוכחים על העשייה שלך למען האחר בצניעות כנה שאנו רק יכולים ללמוד ממנה".

ראש העיר, אבי אלקבץ, הוסיף ואמר: "הערב שהוקדש לעדה התוניסאית המיוחדת היה מרגש מאוד. התרגשתי לעמוד לצידה של הגברת מארי נחמיאס, הסבתא של כולנו, אשר מהווה לנו דוגמת מופת על חיים מלאי סיפוק, משמעות ונתינה לאחר. הגברת נחמיאס ראויה לכל הכבוד והמעט שאנו יכולים לעשות הוא להקדיש לה את הערב הזה מכל תושבי עפולה".

מצדיעים לעדה התוניסאית
קרדיט צילום: שחקים

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here