קרדיט צילום: דוברות המרכז הרפואי העמק

כנס ראשון מסוגו לקידום מיזמים חדשניים התקיים במרכז הרפואי העמק בשיתוף מחוז צפון בכללית, מרכז רפואי כרמל, ומחוז חיפה ומכללת עמק יזרעאל

מטרת הכנס הייתה לחשוף את האחים והאחיות לכלים של חדשנות, לאתר אתגרים במהלך עבודתם ולמצוא פתרונות חדשניים. מטרת העל הייתה לייצר שיתופי פעולה בין כל צוותי הצפון. במסגרת הכנס, המשתתפים עברו סדנת חדשנות מעשית והשתתפו בהרצאה מרתקת של הגב' אתי רוזנברג, מנהלת המחלקה לפיתוח וחדשנות בסיעוד של קבוצת כללית.
יהודית חייט, מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי העמק, אהובה טל, מנהלת הסיעוד במרכז רפואי כרמל, וברוריה ריקון, מנהלת הסיעוד של מחוז צפון בכללית שיתפו: "חדשנות לא תוכל להחליף את האחים והאחיות, היא פשוט תשדרג את אופן עבודתם ותפקודם, היא תקדם את המקצוע שלנו ואת היכולת לתת טיפול יותר טוב ונכון למטופל. טכנולוגיה לא יכולה להחליף את המגע, המבט, הלב והחמלה שיש לצוותי הסיעוד, אבל היא יכולה לסייע בפתרונות שיפנו להם זמן לאחות להעניק אותם במינון הרבה יותר גבוה. כמנהלות סיעוד אנחנו משקיעות לא מעט בהובלת תהליכים מחוץ לקופסה, אנו מעודדות יצירתיות וחשיבה על פתרונות שיסייעו לשפר את איכות הטיפול ולא פחות חשוב, להקל על הצוותים בעבודתם המאתגרת. נמשיך לפעול למען עבודת סיעוד חדשנית ואיכותית בצפון".
צוותי החדשנות בכללית פועלים בשיתוף פעולה עם האחים והאחיות במטרה לקדם מיזמים שיקלו וישדרגו את הטיפול שניתן בבתי החולים ובקהילה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here